Svadba 25.8.2018 Kameraman+Fotograf

29. sep 201710

Ahojte prosim vás poraďte mi foto+kamera
Ďakujem

• v akom meste bude svadba?

• Lubina (Penzión Roh )

• Ja odporúčam @mvphotography  a video Ks studio

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.

Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 😎

Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ...

PS : Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams na ďalší rok už bude v plnom prúde 🙂

S pozdravom video-štúdio MAVEX

• Sme tu pre Vás!

• @cecik  Dobrý deň, skúste pozrieť aj môj web.

• Dobrý deň,
    môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. 🙂
    Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @cecik  Ahoj, zo skusenosti odporucam mat fotograf a kameramana ako 2 osoby, nie jednu. AK by ti niekto take cosi ponukol, tak to dobre premysli. Mozno ti pomoze moj clanok http://marosmarkovic.sk/svadobny-fotograf-kameraman-v-jednej-osobe-vyhody-nevyhody/. Ja ti viem ponuknut fotenie, alebo tocenie svadby. AK by si mala zaujem, kludne napis 🙂

• Dobrý deň, v prípade záujmu nás môžete kontaktovať 🙂

• Dobry den

Termin mam volny

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné a profesionálne svadobné video. Presne podľa vašich predstáv. Moju prácu si môžete pozrieť ako v profile, tak na webovej stránke.
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Viac kamerové natáčanie , fotenie pre všetky udalosti . Skúsenosti a profesionálny prístup. Facebook: VIDEOŠTÚDIO Ján Halčík , facebook: Ján Halčík