Svadobný kameraman - 17.10.2020 Michalovce a okolie

24. mar 202050

Srdečne pozdravujem všetkých potenciálnych kameramanov, ktorý by mali záujem o tvorbu svadobného videa v uvedenom termíne.
Hľadáme kameramana, ktorý bude zároveň aj člen našej svadby a bude sa na nej baviť rovnako dobre ako my. Video by malo obsahovať dôležité ale aj vtipné momenty z našej svadby a to konkrétne od obradu po krájanie svadobnej torty...zostrih tak na cca 10 minút....
Cenová ponuka poteší (orientačná samozrejme).
Ďakujem a prajem príjemný deň.

• príjemný dobrý večer ... krásne ste napísali inzerát ... mám tento termín voľno a posielam Vám do internej pošty ponuku svojich služieb aj s ukážkami 🙂

• Pekný deň. Termín mám voľný, budem rád ak si pozriete aj našu tvorbu.

• Budeme veľmi radi ak si pozriete našu tvorbu. teraz cenovo výhodne balíčky VIDEO+foto

• Sponzor fóra
  • Ďakujeme pekne za ponuky, všetky poctivo zvažujeme a čo najskôr sa rozhodneme. V prípade záujmu, prípadne ďalších otázok Vás budeme kontaktovať.

• Dobrý deň.
    Váš termín máme voľný a radi vám poskytneme naše služby. 🙂
    Naše portfólio si môžete pozrieť na stránke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Keď sa stane koníček prácou, vtedy môže byť práca kvalitná.
    Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
    Elegantné a profesionálne svadobné video. Presne podľa vašich predstáv. Moju prácu si môžete pozrieť ako v profile, tak na webovej stránke.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov