Svadobný videoklip, 10.10.2020, Prešov

17. feb 202030

Viete odporučiť niekoho s kým ste boli spokojní lebo namiesto videa celej svadby sme sa rozhodli len pre videoklip a v podstate celodenný zostrih svadby. Ďakujem.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Zopakujem už niekoľkokrát písané odporúčanie,že Svadba je jedna z najťažších Video i Foto disciplín.
    Veľa ľudí to silno podceňuje,ale nie je to záhradná párty na pár hodín. 😎
    Už z toho dopytu to vyplýva : ,,rozhodli sme sa LEN PRE VIDEOKLIP a v podstate celodenný zostrih svadby,,
     Však to len tak .... 😎 😎

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobry den, termin mam zatial volny a rad poskytnem svoje sluzby kameramana, som flexibilny. Informacne ceny na mojej webovej stranke, no video aj cenu dohodneme a prisposobime na mieru podla poziadaviek. Zabery dronom v cene 🙂

Michal

• Dobrý deň nakamerujem váš svadobný deň pomocou žeriava, slideru, flycamu a zostrih am do dynamického klipu za bezkonkurenčnú cenu.

Promo video

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kamerovanie, svadieb, stužkových a ďalších spoločenských udalostí.
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.
    Elegantné a profesionálne svadobné video. Presne podľa vašich predstáv. Moju prácu si môžete pozrieť ako v profile, tak na webovej stránke.