Dobrá vizážistka z Liptovského Mikuláša. Máte kontakt?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, nemáte niekto skúsenosti s nejakou dobrou kaderníčkou a kozmetičkou v LM? Nepochádzam odtial, ale chystáme v LM svadbu a som z toho už zúfalá :-( ďakujem
Odpovedať
1
2
Ahojte baby, o par mesiacov mam svadbu v LM, mohla by som poprosit do IP kontakt na vizazistku Tinku? Dakujem moc 🙂
Odpovedať
Ahojte,chvalili ste kozmrticku Tinku,prosim napisali by ste mi ,kde robi a kontakt?alebo aspon jej meno,aby som ju mohla vyhladat?dakujem krasne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
mám mobilné vizážistické služby a veľa nevestičiek z LM a okolia. Moju prácu si môžeš pozrieť na evaustanik.sk :) prajem krásny večer
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte, mohla by som poprosiť kontakt na kozmetičku Tinku na Podbrezinach? Ďakujem. :)
Odpovedať
Zdravim vas zienky, vela ludi tu spomina Tinku z Podbrezin, ale ked si pozeram stranku Fitness B tak tam ziadnu Tinku nevidim. Mohli by ste mi prosim poslat kontakt? Alebo inu dobru vizazistku. Taktiez ak viete o nejakej fakt dobrej kadernicke velmi by som to ocenila. Mam velmi jemne kratke vlasy s ktorymi je tazke nieco spravit takze but skvelu kadernicku alebo kuzelnika :-D Vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacacinka ahoj :) co sa týka kaderníčky môžem odporúčiť kaderníctvo Cleas - Katka Mikušiaková :) kaderníctvo má momentálne v Tatrapete .. aj mňa česala na svadbu (môžeš kuk album) . Jej tvorbu nájdeš aj na FB - kaderníctvo Cleas ... a vizážistku som mala Katku ševcovu (na FB Katarína ševcova) ona pracuje s Mary Kay, cena príjmná a vydržalo od 08:00 celú noc až do rána :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Môžem poprosiť o kontakt na Tinku z Podbrezín? Na stránke Fitness B som nenašla. Má tam ešte priestory? Ďakujem.
Odpovedať
@katka1778 Ahoj Katka, myslim ze je na materskej a tiez som na nu kontakt nezohnala. Mna cesala aj licila Zuzka zo Suzy style. Napis jej na FB, je fakt super, zlata a ma dobre ceny. S pozdravom, Katka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, síce som z Martina, ale pricestujem. Robím makeup & účes, moje práce si môžete pozriet v profile alebo na mojej webstranke, v prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte súkromne, ďakujem, Nicki :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte🙂 nemáte tip na šikovnú babu,ktorá by ma učesala a nalíčila v deň mojej svadby? Najlepšie by ale pre mňa bolo aby bola taká ochotná a prišla by za mnou ku mne domov,keďže mám 1,5 ročné dieťa a sobáš máme o 14tej a neviem si predstaviť,behať po salónoch s ním. Líčenie a česanie by využila aj moja mamina a samozrejme za ochotu prísť by som nemala problém si priplatiť. Ďakujem 💕 svadba je inal 11.9.2021
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som svadobná vizážistka na plný úväzok, mám akreditované vzdelanie zo zahraničia a osobnú klientelu už 10rokov. Pôsobím na Slovensku aj v Rakúsku , vycestujem za Vami z Bytče. Tento termín mám zatiaľ voľný, na mojej www stránke nájdete online objednávkový formulár, aj všetky informácie o mne a mojej práci. Referencie nájdete aj tu, aj na FB stránke Mária Illová make-up & hairstyle, alebo Google…Môj svadobný beauty servis zahŕňa aj skúšku, prípravu pleti na líčenie, poradenstvo, tipy, časovo podľa svojej praxe a skúseností Vám pomôžem všetko naplánovať a budem šťastná, ak budem v taký krásny deň s Vami a na mieste zabezpečím líčenie aj účes či neveste, ako aj hosťom. Všetko prispôsobím každému na mieru a ku každej klientke mám individuálny prístup,… moje služby sú na vysoko profesionálnej úrovni, aj keby sa mi niečo vážne stalo -hoci aj v ten deň, príde Vám náhrada, naozaj za tie roky mám všetko vyšpičkované do detailov a na 120%. Môj make-up je vode aj oteruodolný a urobený tak, aby ste si až do rána mohla najkrajšia užívať všetky činnosti, ktoré samozrejme ku svadbe patria. Účes tak isto, stačí pozrieť referencie a držať sa mojich odporúčaní. Používam top produkty (Chanel, Estee Lauder, Lancome, MAC a i.) Budem rada, ak sa uvidíme, alebo ak sa mi ozve aj z tejto nádhernej oblasti iná nevesta. Mari
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?