Hľadám vizážistku a kaderníčku na 29.6.2013

25. jún 201310

pravdepodobne budem potrebovať na poslednú chvíľu vizážistku a kaderníčku na svadobu, kde idem ako hosť. lebo tie, čo som mala dohodnuté mali v tento deň ešte nejaké 2 baby, ale vtedy mi vraveli, že v pohode stihnú aj mňa. len mi ešte nevedeli povedať, o koľkej mám prísť. dnes som tam volala, že ako teda a bolo počuť, že ostala zaskočená. že o 11:00 by som až mohla prísť. lenže ja potrebujem byť do 12:00 hotová(a to som im tam niekoľko krát vtedy aj zdôraznila a hovorili, že to určite budem). tak povedala, že sa mi ešte večer ozve, že obvolá tie ostatné, a pokúsi sa ich posunúť. ale zatiaľ nevolala... nepoznáte niekoho, kto by mohol mať voľné? kľudne aj niekoho, kto sa tomu nevenuje profesionálne(vizážistka). nemusí to byť ani v jednej osobe, ani na jednom mieste, to už by som si prinajhoršom obehala sama, ak by som na to mala celé doobedie.

 • Ahoj a odkial si?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
  Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
  Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov