Hľadám vizážistku na 20.5.2017, Trnava, Hlohovec

5. mar 201730

Ahojte, prosím Vás zháňam nejakú fakt dobrú vizážistku na termín 20.5.2017, nakoľko moja mi oznámila, že v deň mojej svadby musí ísť nakoniec líčiť členku svojej rodiny :/ Budem vďačná za každú radu, je to urgent, neviem nikoho zohnať...resp. nikoho schopného...ĎAKUJEM 🙂

• Dobrý deň, som makeup & hair stylistka. Pôsobim najmä v Bratislave, čo je kúsok od HC,TT, posielam pár foto mojej práce na ukážku. Ďalšie foto spolu s info ako si môžete svoju vysnívanú vizáž rezervovať nájdete v mojom profile. Prajem ešte krásny zvyšok dňa. S pozdravom Nicki 🙂

• Dobrý deň. Aj ja som vizážistka,stylistka ak mate zaujem. Najdete ma na fb andyvajdova. S pozdravom

• Dobrý deň,

Som makeup_artist. Pochádzam z Trnavy.
    Venujem sa profesionálnemu líčeniu.
    Nakoľko pôsobím v Trnave, nie je problém pre mňa prísť aj mimo Trnavy.
    V prípade záujmu si pozrite môj facebook alebo profil: http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/petuss_makeup_artist/
    Ak by bol záujem, kľudne ma môžete kontaktovať a budem Vám k dispozicií.
    Želám Vám pekný deň 🙂
    S pozdravom Peťušš

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov