Menu Forum

Hľadám vizážistu na svadbu 16.9.2017 v Topoľčanoch

23. apr 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
malamoni
21
Registrovala sa 14. júla 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
malamoni
21
Registrovala sa 14. júla 2013 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Topoľčany.
 Dobrý deň, hľadám šikovného vizážistu, ktorý ma upraví (make-up, vlasy) u mňa doma, teda v dome nevesty 16.9.2017. Som priamo z Topoľčian. Ďakujem emoticon
14. dec 2016 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
beautystudioniky
Nicki Brilliant
Nikola Kovačková PRO

Krása - make-up a účes - Okres Martin
6
fotoportrét
fotoportrét
beautystudioniky
Nicki Brilliant
Nikola Kovačková PRO

Krása - make-up a účes - Okres Martin
6
 @malamoni dobrý deň emoticon som makeup & hair stylistka z Martina, no za klientkami často cestujem po celom Slovensku, v prípade akýchkoľvek otázok ma môžte kontaktovať ( kontaktné údaje v mojom profile ) prajem ešte krásny zvyšok dňa, s pozdravom Niky emoticon
15. dec 2016 o 14:13  •  nicki-brilliant.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. jan 2017 o 09:48 • sarmanyova
fotoportrét
fotoportrét
mystory (27 r.)
MyStory of makeup
MyStory s.r.o PRO

Krása - make-up a účes - Okres Ilava

“Ahojte nevestičky, ak ešte nemáte vybratú svoju makeup artistku, mrknite do albumu ;)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
mystory (27 r.)
MyStory of makeup
MyStory s.r.o PRO

Krása - make-up a účes - Okres Ilava

“Ahojte nevestičky, ak ešte nemáte vybratú svoju makeup artistku, mrknite do albumu ;)”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň ak stale hladáte vizážistku pozrite si moj albumemoticon
23. apr 2017 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to