Make-up a účes, 5.9.2020, Nitra, Hlohovec

4. feb 202060

Ahojte, vedeli by ste mi odporučiť niekoho na make-up a účes z okolia NR, HC, prípadne osôbku, ktorá by bola ochotná prísť ku nám domov..
Ďakujem 🙂

• @jana1305  je to este aktuálne? 🙂

• @mrstrue  áno, ešte je to aktuálne..dostala som zatiaľ k trom babám, ktoré som oslovila a čakám na detailnejšie info od nich

• @jana1305  tak pisem správu 🙂

• Sponzor fóra
  • @jana1305  dobrý deň, robím makeup & účes. Som z Martina, ale za klientkami cestujem. Pripájam pár foto mojej práce. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať. Budem sa tešiť. Nicki ☺️

• Dobrý deň, Janka 🙂
    Som make-up artist z Bratislavy - robím makeup aj vlasy a taktiež chodím v deň svadby za klientkami domov 🙂 Môj štýl líčenia je čistý, precízny a nadčasový- aj v deň svadby, aj keď sa pozriete na svadobné fotky o 5, 10 či 30 rokov 🙂
    Ak vás zaujíma svadobný deň so mnou ako vizážistkou, pozrite info u mňa na profile (nájdete tam aj moj insta s viac ukážkami práce 🙂
    Ak vás moja práca zaujala, napíšte mi a rada s vami preberiem detaily 🙂
    Pekný deň, Paula 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ďakujem vám veľmi za ochotu a kontakt.. 🙂 inzerát však momentálne už nie je aktuálny.. keby sa niečo zmení.. určite sa vyskúšam ozvať..Jana

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte 🙂

Volám sa Ivka a som certifikovaná svadobná vizážistka. Ponúkam makeup a účes na svadby pre nevesty a svadobných hostí.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov