Make up a uces na svadbu 1.8.2020 BA

Ahojte ideme kamaratom na svadbu v Bratislave, a potrebovala by som poradit nejaku slecnu ktora by ma aj namalovala a aj spravila nejaky jednoduchsi uces na svadbu. Svadba je 1.8. 2020 v sobotu. Boli sme na viacerych svadba a vacsinou som si len vlasy natocila a spravila klasicky make up, ale na tuto svadbu by som sa radsej odovzdala do nejakych ruk , nech to vyzera trosku lepsie . Hlavne by som nechcela ist do klasickeho kadernictva a minut vela penazi skor by som uvitala niekoho kto si vela nebude uctovat a kludne to robi ako svoje hobby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Winky :) Som make-up artist z Bratislavy - robím makeup aj vlasy a taktiež chodím v deň svadby za klientkami domov po celom západnom a strednom Slovensku :) Môj štýl líčenia je čistý, precízny a nadčasový- aj v deň svadby, aj keď sa pozriete na svadobné fotky o 5, 10 či 30 rokov, preto odporúčam dávať dôraz na profesionala :) Keď vás zaujíma svadobný deň so mnou ako vizážistkou, pozrite info u mňa na profile (nájdete tam aj moj insta s viac ukážkami práce :)) Ak vás moja práca zaujala, napíšte mi a rada s vami preberiem detaily :) Pekný zvyšok večera, Paula :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?