Makeup 4.9.2021

Profilova fotka
Ahojte, hľadám kozmetičku,ktorá by dokázala za mnou prísť 4.9.2021 do Oravskej Lesnej a nalíčiť mňa plus moju rodinu 🙂 Zatiaľ čo som našla ženy tak si pýtali 50 eur za líčenie, nevravím že je to zle, len na mňa je to trochu príliš 🙂 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj neviem ti pomoct s konkretnym problem, len ti dam radu - ja mam za 50E len skusku makeup a vlasov, finalna suma je 3x taka 😄 takze suma 50E za svadobne licenie je viac nez dobra.. a osobne by som radsej ubrala inde z rozpoctu a pridala sem, lebo akekolvek krasne saty a topanky moze nevesta mat, ak jej makeup zlezie dole po 4 hodinach lebo nebude dobre spraveny, pokazi to vsetkym dojem, aj jej samotnej 🙂
Odpovedať
Akú kozmetiku zvyčajne používate na kvalitné líčenie? Nedávno som začal objednávať cez https://makeup.sk/product/260701/ pretože obchod ponúka široký výber produktov za rozumné ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisaol zdieľam názor @kati301. Ja som sa dohodla na sume cez 200 euro za účes + makeup a k tomu ešte cena dopravy ku mne a samozrejme každá ďalšia žena sú peniažky navyše. Takže 50 teda určite že nie je veľa....
Odpovedať
Ahoj neviem s akou kozmetikou máš skúsenosti ale venujem sa kozmetike mary kay neviem či s ňou máš skúsenosti. V mary kay mame kompletnú starostlivosť o pleť ktorú ti viem na mieru madstsvit s úžasnú dekoračnú kozmetiku ak by si mala záujem si zlepšiť pleť pred tvojim veľkým dnom daj mi vedieť rada to s tebou preberiem 🙂 basapacalova@gmail.com
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?