Orientálna epilácia. Poraďte kozmetické štúdio v Bratislave.

ahojte baby, chcela by som Vás poprosiť, či nepoznáte nejaké kozmetické štúdio v BA, ktoré robí aj orientálnu epiláciu. Kočka, ktorá to robila doteraz, odchádza na dlhšiu dobu do zahraničia a nepočula som o nejakom inom salóne. Ak máte kontakty, prosím hoďte mi ich do IP, budem rada :-)
Odpovedať
A to co je? Este som o tom nepocula. Napis prosim nieco o tom. :-)
Odpovedať
to je niečo podobné ako epilácia voskami, len sa to robí s takou povedzme gumou a znižuje to rast chĺpkov, resp. redukuje
Odpovedať
A boli to tiez tak velmi?
Odpovedať
jo :-D 5-krát toľko 8-) ale pohoda.. zvyk je zvyk
Odpovedať
och, no ja neviem, ci by som si to dala, a nemas po tom alergiu? Ja mam problem s hornou pletou, to si trham doma voskom a nenavidim to. ]-(
Odpovedať
nie, práveže som mala alergiu na vosky a vyskúšala som toto.. a nič ;-) žiadne pupáky, nič...
Odpovedať
lebo aj ja mam na tieto kravinky alergiu, sice si to davam len na tie drobne fuziky, ale vzdy sa bojim, ze to budem mat cervene a nebodaj este horsie. A co to stalo? A neda sa to ako vosk kupit v obchode?
Odpovedať
podľa mňa to, s čím to robí sa moc v drogériách nepredáva.. Nie je to o moc drahšie ako vosky, cenovo je to približne rovnaké. Len hľadám nejaký salón, bohužiaľ tá moja odchádza... :-S
Odpovedať
A ta kde sidlila? Aj ja by som to sla vyskusat. A ked to je este dlhodobe.
Odpovedať
v Ružinove, presnú adresu neviem, musím sa pozrieť doma, ja tam iba trafím ;-) Akurát, že včera robila naposledy a teraz má voľno, po novom roku cestuje
Odpovedať
no skoda, dufam, ze niekto takyto este robi, lebo ked to nerobi alergiu, tak by som to vyskusala aj ja.
Odpovedať
tak dúfam, že sa nejaká babenka z Ba ozve, dám ti potom vedieť, aby to tu nevyzeralo, že máme súkromnú tému :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky, tak jsem zadala téma Orientálna epilácia do www.google.at a vyjel mi Salón Rena v Bratislave, tak to kdyztak zkuste tam zavolat, pokud poslu vám presnou adresu do IP, aby mi to tu admin nesmazal ;-)
Odpovedať
Zkusím pro jistotu napsat tu ulici i sem, uvidíme, co to udelá ;-) Je to Exnárova ulice, pokud jste z Bratislavy, tak to pro vás zrejme nebude tezké najít :-)
Odpovedať
lucinda.s ďakujem, ale to je práve ten salón, ktorý som spomínala ;-( Dík moc za ochotu...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky a naozaj to redukuje rast? lebo som si kupila vytrhavac, kde pisu, ze 6 tyzdnov hladke nohy, len u mna to nejako nefunguje uz po 3-4 dnoch zacinaju mrchy rast malo by to byt na baze rastlinnych pripravkov, ktore ten rast obmedzia
Odpovedať
vydrží to jednoznačne dlhšie ako vosky, mám to vyskúšané.. chodí aj kolegyňa a je veľmi spokojná
Odpovedať
A ked na to nie su alergie, tak by som chodila aj ja. :-)
Odpovedať
toto som našla ohľadom orientálnej epilácie, bohužiaľ salóny, v ktorých (resp. kt. sú uvedené na nete) to robia sú iba v Prešove a v Košiciach... „Receptúra je založená na prírodnej báze a takýmto základom sa nemôže pochváliť ani jeden konkurenčný výrobok. Stupeň podráždenia je nula, to znamená, že prípravok je hypoalergénny a podráždenie aj po niekoľkonásobnom aplikovaní na jedno miesto je nula. Ide o 100-percentné prírodné zloženie. Hmota je vyrobená z fíg a citrusových štiav a má za sebou osemročnú prax. Sú pacientky a pacienti, ktorí vďaka tomu, že ju používali, dnes už nemajú ochlpenie – ani na rukách, ani na nohách, ani na tvári. Lebo len opakovaným a dlhodobým aplikovaním sa dosiahne účinok. U niekoho je to za kratší u niekoho za dlhší čas, je to individuálne. Ak sa však niekto rozhodne zbaviť nepríjemného ochlpenia, nemala by to byť pre neho sezónna záležitosť,“ dodáva pani Belanová. „V procese treba pokračovať až do úplného odstránenia. Ak sa totiž preruší a lôžko sa dôkladne nezlikviduje, možno začať od začiatku. Preparát je účinný aj pri hormonálnych poruchách, na výsledok sa však čaká rôzne dlho. Rovnako sú rozdiely medzi tmavovláskami a blondínami, závisí to od pigmentácie i ďalších faktorov. Preto nedokážeme nikdy dopredu povedať - áno do roka, či do dvoch budete bez ochlpenia. Niekedy je to skôr, inokedy neskôr, ale ochlpenie vždy odstránime“.
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzera to zaujimavo a ake su orientacne ceny? napr za jedno sedenie na odstranenie ch.na nohach?
Odpovedať
orientačne, celá tvár (horná pera, brada, boky) 300-400 Sk, nohy neviem na to nemám odvahu :-D :-D :-D
Odpovedať
A ked len horna pera? A nic viac....
Odpovedať
samera: neviem, ale tipujem to tak cca 200,- Sk. Ja si musím dávať celú tvár ]-(
Odpovedať
tak to potom je rozdiel, lebo obycajnym voskom ma to mozno vyjde okolo 50,- Sk, ale ked zase z tohto nie je alergia.....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
baby, ak mate este zaujem o tu orientalnu epilaciu v BA, tak mi napiste, viem kde ju robia..... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
ahojte, chcela by som sa informovať, kde by sa dala ta hmota na orientalnu epilaciu kupiť??? velmo by ste mi pomohli. dakujem papa
Odpovedať
To by aj mna zaujimalo.... :-) hlavne na okolie bikin ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?