Poraďte kvalitný samoopaľovací krém

ahoj dievčatá, poraďte mi nejaký dobrý samoopaľovací krém...ja som veľmi bledá celoročne, ale po tomto lete to bude asi extrémne zlé :-) nerada by som však bola celú jeseň fľakatá a ešte nemám skúsenosti so žiadno značkou. s akými výrobkami ste boli spokojné?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi, ja som vyskúšala už kadečo....ale skončila som pri solárku. Inak samoopaľovací krém sa mi osvedčil od DM Sun Dance, cenovo dostupný a spokojnosť taktiež...dačo som našla aj na nete http://www.hodnotenie.eu/kvalita-nazo... ;-) ,
Odpovedať
@moonsk hodnotim podobne ako v linku, ked nestiham normalne opalenie alebo solarko, tak tento od DM to vyhrava, ostatne mi nesadli, alebo som bola proste zlta
Odpovedať
baby, a smrdi tento kontretny samoopalovak, ako vsetky ostatne? alebo nie? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuska9 tak pekne nevoní, ale to skoro žiadny Zuzi, teda aspon ja som nemala vonavučký samoopalovák :-D
Odpovedať
@moonsk :( a existuje vobec daky samoopalovak, co nema tu typicku vonu? hrozne tento pach neznasam a niekedy mi je z neho az zle.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuska9 možno z tých drahých značiek taký existuje, ale tie moc drahé kde platíš hlavne za značku som neskúšala Zuzi :-| . Kamoška čo skúšala aj tie značkové vravela že v tom nieje rozdiel...Možno tie za 4O Eur má v sebe aj nejaký voňaký exktrakt :-)
Odpovedať
Ja som tiez celorocne biela ako snehulienka, vonou mi je strasne prijemny-teda oproti tym smradom klasickym, Dove- Summer glow. Medium doda pokozke taky slaby hnedkasty nadych a obsahuje aj akoby trblietka, pekne to ukaze. silnejsiu varinatu som zatial neskusila, ale kedze tento medium je podla mna slaby, tak by sa asi nic nestalo,aj keby si skusila tmavsi odtien. zalezi aku mas pokozku. ale ked chcem byt dlhsie opalena tak samoska to riesim solarkom :-D 4-5x a je po starostiach s "belobou"
Odpovedať
Ja mam samoopalovaci sprej od Garnieru a velmi pekne vonia.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
veľmi kvalitný je samoopaľovací spray Bioderma. Nezanecháva fľaky, príjemne vonia, farbí pekne postupne. Ja som spokojná už po prvom použití. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte ja mám FakeBake a je super.... krásne kokosovo vonia, ak chcem intenzivnejsie opálenie nanesiem dva dni po sebe a som krásne hneda.. ziadne zafarbene spodne pradlo... opalenie odchadza postupne, podla toho ako sa hydratujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@luci1208 a kde sa to dá kúpiť to FakeBake?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som skúšala z DM - tá kozmetika Alverde má super samoopaľovací. Ten má tiež takú typickú vôňu, no nie je to také hrozné, ako iné samoopaľováky. Tiež som celoročne biela, rýchlo sa spálim a opálenie nikde ani po 2 týždňoch pri mori :-D Ale tak, čo už, kožu si nenavyberáš :-D A tiež súhlasím s fakebake - veľmi dobré recenzie, síce vyššia cena, a nerobí fľaky. Resp. ako vieš, ako sa predtým o pokožku postarať, žiadny normálny samoopaľovák by nemal robiť fľaky. @jazminn, viem len o online predaji...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jazminn ahoj, ja som ho naposledy kupovala v kozmetickom salóne, predtým cez internet - cez ich stránku fakebake .sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
ahojte, nedá mi nepridať moju skúsenosť s fakebake..... objednala som si mliečko flawles a som nadmieru spokojná. natretie na telo som zvládna super. Čo ma prekvapilo je jemná - sladkučká vôňa, žiadne smrady ako z drogerky :-D opálenie mám už týždeň, odtien nie je ani bledý ani moc tmavý ale taký akurát pre moju pokožku.... Za mesiac máme svadbu - takže sa teším, že budem pekne opálená aj bez solárka alebo dovolenky.....
Odpovedať
Ahojte, a nie je lepšie solárko? Ja som skôr nad ním premýšľala :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?