Svadobné líčenie pre sivomodré oči. Ako kombinovať ružovú?

Profilova fotka
Poradte mi, ake ocne tiene by sa ku mne hodili? Ja vlastne aj mam vselijake odskusane, teraz sa mi pacia ruzove najviac (ale bojim sa, ze nebudu dost vyrazne). Mam sivo-modre oci, momentalne kombinujem ruzovu a sivu, mam rada aj hnedu, ale ta mi obcas pripada nudna. S cim by sa este dala ruzova skombinovat, aby bola trosku vyraznejsia? Videla som tu jeden svadobny album s nevestou, ktora mala krasne ruzove tiene, mozno by som vedela cosi podobne najst.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Deina, ja niekedy kombinujem ruzovu so slivkovou - fialovou, tiez mam oci take modrosive.Zalezi ale od toho aky otien ruzovej to je, ci to je taka bleda pastelova, alebo tmavo ruzova, ci nejaka vyrazna.vies to trochu upresnit?
Odpovedať
...ahoj deina...pridávam osobnú skúsenosť s ružovými odtieňmi...tiež mám modrý kukuč..a skutočne to vyzeralo *IN*...som presvedčená ,že konečný efekt nesmierne záleží na skvelej vizážistke... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ma napadlo, a co tak kombinacia s niektorymi odtienmi zelenej? nie takej zabacej, ale skor sytej machovej farby; zelena sa hodi k modrym ociam a zvyraznuje ich, a spolu s ruzovou to moze byt uplne skvele.
Odpovedať
baby, ja co som zatial vsetky tiene pouzivala, tak po case sa mi spravili ciary :-(
Odpovedať
ja si na viecka pod tiene davam trochu pudru... a ciary sa nerobia... a co sa farieb tyka, tak najradsej ruzove odtiene a pripadne ruzovo hneda alebo ruzovo biela kombinacia...
Odpovedať
mne ani puder nepomaha, trosku to predlzi ale nic moc
Odpovedať
Profilova fotka
deina, ja som bola na svadbe tiež nalíčená na ružovo v kombinácii s čiarnou. a bolo to super. no a pred esiacom som bola na svadbe kamoške a tiež som bola nalíčená na ružovo ale v kombinácii s zelenou. ani som si to nevedela predstaviť ale konečný efekt sa mi velmi pácil. ;-)
Odpovedať
luci bola si super namalovana, ruzovu si mala vnutri a ciernu smerom von?
Odpovedať
Profilova fotka
ano sam. ta ružova bola taká trblietkavá. mne sa to velmi pácilo aj ked na prvý dojem to bolo dosť výrazné. :-)
Odpovedať
ja mam rada take tmave tiene, tak mne by sa to aj life pacilo......to si sa ty malovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ááále kdeže. ja sama zvládnem naniesť tak dve farby ale takto vytienovať to už nie. takže sa radšej vzdy zverím do ruk odborníkom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ruzova so zelenou sa mi paci, ked ju uz s niecim kombinujem, tak prave so zelenou alebo so sivou. Mozno by ruzova vyzerala dobre aj so striebristou, neviem. Ako vyrazne? Asi takto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... --> tato kocka bola krasne ruzova! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
deina, ruzova ma tooolko odtienov, ze sa da kombinovat skoro so vsetkymi farbami ;-) mne sa strasne paci kombinacia svetlejsej perletovej ruzovej s tmavsou matnou a takou jemnucko hnedou, pripadne ako si napisala, aj so striebristou.. takze treba len poskust, urcite najdes kombinaciu, ktora ti bude vyhovovat :-)
Odpovedať
ale ja si viem predstavit ruzovu aj skoro s ciernym tienom, take zahadne x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
S ciernymi linkami ano, ale nie s ciernym tienom, na mne by to vyzeralo fakt cudne. :-D Viem si predstavit, ze ruzova musi vyzerat velmi dobre s vyraznymi ciernymi linkami. ;-)
Odpovedať
ale nie ostre linky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj babulinky - nachvilku sa vam tu zamotam.. bola som na jednej svadbe - nevesta bola krasne nalicena - ale nie ako na svadbu, ale ako na vecernu diskoteku alebo ako na ples licenie samo o sebe bolo fakt pekne, ale na nevestu to bolo strasne tmave.. a to ju malovala pani zo "zmenarne" ... na fotkach z dialky to vyzera ok, ale akonahle je tam detajl - myslim tym fotka, kde su od pasa hore, pripadne este vacsi detajl - len tvare - tak je to des.. - teda podla mna. viem, ze kazdy ma iny vkus, ale ja len - ze treba davat pozor. aj cierna linka a aj cierny tien mozu byt ok, ale netreba to prehanat..
Odpovedať
a nie kazdemu tmave idu, presne hviezda
Odpovedať
Profilova fotka
ano, to este k tomu...
Odpovedať
priznam sa, ze cierne som si este nikdy nedavala, ale paci sa mi to na modelkach v katalogu, ale tak foto je ine ako skutocnost
Odpovedať
Profilova fotka
no bola som u mojej vizazistky :) (alias moja sestra) urobila mi na tu svadbu super licenie - krasne hnedo-zlatiste tiene a na ten zlatisty dala cierny tienik na vonkajsiu stranu oka - no a ten cierny tien sa akosik "sfarbil" na velmi peknu zelenu.. dala mi potom cierne tekutu linku - jemne - ako sa hodi.. a vysledok bol super :-) jemne, ale aj trolinku vyrazne no a jej maly syn povedal: mami a este spiralu a hotovo :-) tak mi dala este spiralu - ale asi po 10 minutach smiechu, ze maly 5 rocny ma uz znalosti ako niektory 30 rocny nie :-)
Odpovedať
teda, maly bude vizazista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no skoro sme sa popukali od smiechu.. rad sa pozera, ked mamina maluje zakaznicky, ale jasnacka ze vzdy sa snazi aj pribit klinec, ked ocino nieco doma "stavia".. no fakt sranda..
Odpovedať
teda, vsestranny chlapcek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no este ked sa varit nauci, tak mozme zacat kupliarcit dievcatka teraz narodene, alebo nejake 2-3 rocne a uvidime, co z toho tak za 15-20-25 rokov bude - :-D potom tu nebudu len tabulku mamulky-tehulky a cica-nezer ale aj kto-kedy-s kym :-)
Odpovedať
hviezda tak to hej a este upratovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alias upratovat - mal nakreslit ako mamina doma upratuje - a poslat to do nejakej sutaze (neviem kde..) tak nakreslis, a poslali mu maly mop.. tak sa vytesuje a doma umyva podlahu - jasne, ze je potom cela mokra, lebo to poriadne nevyzmyka, ale zaciatok uz je.. male deti radi pomahaju, len niekedy to prehanaju (ako s vodou).. no ale mamina ho uci, ze to treba aj vyzmykat - ale snaha sa cenni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale upratovania a podobne je daleko od temy.. takze babulenky sorry - idem od temy ocne tiene prec.. (aj mne to vadi, ked sa baby zakecaju pri nejakej teme a nie je to ku teme..)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?