Svadobné líčenie - Tvrdošín, Trstená, Námestovo

Ahojte, prosím, vedeli by ste odporučiť niekoho na svadobný make up v okolí Tvrdošína, Trstenej alebo Námestova? Bohužiaľ na googli som nikoho nenašla, resp. našla, ale niektorí už líčenie nerobia. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Som svadobná vizážistka na plný úväzok, mám akreditované vzdelanie zo zahraničia a osobnú klientelu líčim už cez 10 rokov. Pôsobím na celom Slovensku, aj Rakúsku. Vycestovať viem za Vami z Bytče, na Oravu chodím veľmi často. ❤️ Na mojej www stránke nájdete online objednávkový formulár, aj všetky informácie o mne a mojej práci. Referencie nájdete aj tu, aj na FB stránke Mária Illová make-up & hairstyle, alebo zadajte len moje meno do Google… Môj svadobný beauty servis môže zahŕňať aj skúšku, prípravu pleti na líčenie, poradenstvo pre ostatné klientky, prihliadam na to čo kto preferuje, má/nemá rád, koľko má rokov, akú pleť, aké šaty, takže k líčeniu máte všetci aj poradenstvo, tipy, atd. Časovo -podľa svojej praxe a skúseností - Vám pomôžem všetko naplánovať tak, aby ste si v kľude užili tento deň . (Každý bude vedieť kedy má ísť , koľko to bude trvať, kedy bude hotový- aj s časovými rezervami pre neočakávané situácie). Pred svadbou môžete využiť službu úprava obočia-laminácia a poradím Vám, čo robiť s pleťou do svadby, aby bola v 120% kondícii , pripravená na svadobný makeup. Budem šťastná, ak budem v taký krásny deň s Vami a na mieste zabezpečím líčenie aj účes či neveste- ako aj hosťom. Všetko prispôsobím každému na mieru a ku každej klientke mám individuálny prístup,… moje služby sú na vysoko profesionálnej úrovni, DODRŽIAVAM ZÁSADY HYGIENY. Aplikovať viem samozrejme hocijaký štýl líčenia každému na mieru. Môj make-up je vode aj oteruodolný a urobený tak, aby ste si až do rána mohla najkrajšia užívať všetky činnosti, ktoré samozrejme ku svadbe patria. (Teplo, pot, plač, pusinky pri gratuláciách.) Účes tak isto, stačí pozrieť referencie a držať sa mojich odporúčaní. Používam top produkty (Chanel, Estee Lauder, Lancome, Urban Decay, Benefit, Giorgio Armani, Clinique, MAC a i.) 😉 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?