Svadobné líčenie v Martine, 11.8.2019

1. feb 202060

Ahojte hľadám niekoho kto krásne a hlavne prirodzene líči v Martine. Svadba je 11.8. Ďakujem za každý link, odkaz, referencie, kontakt.

• Ahoj, mna líčila Anndrejka, čo sídli na Smíchove ako družičku a aj na vlastnú svadbu a bola som veľmi spokojná. Spravila mi jemný make up, vydržal mi dlho. Vyzerala som pekne, nie ako maska😃 Z našej rodiny líćila viacero neviest a svadobných mám, a myslím, že im to veľmi pristalo.

• @kathhii  dakujem pekne za koment. Robia tam aj vlasy ci len licenie. Ak máte ešte stále kontakt mohli by ste mi ho prosim poslať? Ďakujem

• Všetko pod jednou strechou.

• Sponzor fóra
  • @kathhii  dobrý den, proím, viete mi povedat, kde na smíchove sídli? dakujem

• Dobrý deň,
    je to v tej budove ako je piváreň Smíchov, dole je sekáč a terasa. Tieto baby sú na poschodí. Je tam kaderníćka, kozmetička a nechtárka.
    Neviem, ktorá kaderníčka je tam teraz, lebo keď som mala ja svadbu, tak tam bola taká mladá na zastupovanie. Cenovo to bolo v pohode ale aj s kvalitou som bola spokojná.

• Milé dámy, som vizážistka a vlasová stylistka. Som priamo z Martina, pripájam pár foto mojej práce. Ak máte záujem alebo akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať telefonicky, správou alebo e-mailom, budem sa tešiť, Nicki ☺️

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov