Vizáž

Dobrý deň hľadám skúsenú kaderníčku a vizážistku, ktorá vie prísť aj domov na 9.9.2023 nevesta plus 4 osoby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som už 12r svadobná vizážistka, pôsobím predovšetkým na celom západnom Slovensku, ale viem prísť za Vami kdekoľvek. Viem pripraviť nevestu, aj ostatných hostí, všetko naplánujeme tak, aby ste si prípravy užili a každý bude presne vedieť kedy ide, koľko to bude trvať a prispôsobím sa ich povinnostiam aj požiadavkam. Všetko bude bez stresov a v dobrej nálade a pripravené dopredu. Preferujem skúšku, ale zvládneme to aj bez nej. Používam značky ako Dior, Chanel, Bobbi Brown, MAC, Benefit, Urban Decay, Keune a i… O aké miesto príprav sa jedná? Vyplňte si, prosím , na mojej stránke online objednávku termínu a v ten deň sa budem venovať len Vašej rodine. Nájdete ju tu na profile. Hodnotení nájdete veľa na FB, ktorý tu mám tiež uvedený. Budem sa tešiť, Mari.
Odpovedať
D
Odpovedať
krasne fotky velmi 🙂 napriklad u nas je to strasne komplikovane v tomto. akukolvek pani vizazistku som oslovila, tak nebola ochotna prist k nam vobec, musela som sa zakazdym niekam dostavit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?