Vizazistka 25.04.2015 Martin

30. dec 201450

Hladam vizazistku v MT na 25.04.2014, ktora by ma nalicila u mna doma,skuska by mala byt uz v januari, poradite,odporucite? Prip.licili niekoho v Salone Impozante a mate skusenosti? Dakujem 🙂

• @ivikmatej  dobry den, ak sa Vam aci moja praca, dajte mi vediet, kolko vas bude na licenie a dohodnme sa 😉

• Dobry den, mate krasnu pracu, urcite by som vyskusala,vieme si aj dohodnut nejaky termin na skusku? Svadobny den by sme boli zatial 3 na licenie...

• @ivikmatej  jasnacka 😉 chodim casto pomerne cez MT - aj zajtra poobede, alebo v sobotu rano pojdem... a potom cez sviatky min 2x 🙂 ak by Vam to vyhovovalo, poslite mi do IP telefon a ozvem sa ... ak nie, dohodneme iny termin 😉

• Sponzor fóra
  • Skor v sobotu rano, ale to by sme sa este dohodli, nakolko musim zohnat niekoho ku svojim dvojickam. Moje cislo je 0915259207. Zajtra by som vam dala vediet,moze byt? Este vas poprosim, aka je cena svadobneho licenia? Dakujem

• @janaloksikova  Dobry den, vedeli by sme si dohodnut nejaky termin, ak mate cestu cez MT? Dakujem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov