Vodeodolný rúž alebo lesk - poradíte nejaký?

7. dec 201770

Ahojte,
skusala som Pupa made to last lip tint waterproof, je to skor ako nejaka farba na pery (ani ruz, ani lesk) a drzi ako pribity, ledva ide dole aj s vodeodolnym odlicovadlom. Nemam pocit suhych a napnutych pier ako pri dlhotrvajucich matnych ruzoch. Dokonca nezlieza ani ked si po case nan nanesiem balzam. Maju vsak velmi uzky vyber farieb. Viete mi nieco podobne odporucit?
Dakujem. 🙂

  • ja mam teraz oblubeny od dermacolu ten 16h, tiez fajn drzi, je to skor ako leskt, teda das si farbu a potom ked zaschne a pretries leskom priesvitnym a tiez netaha. raz som s nim isla aj spat a rano vyzera tak ako vecer a ani vankus nebol zababrany. ale potom sa tiez dost tazko dava dole. ide mi to iba riadne mastnym kremom a drhunut riadne. ale tiez nemaju moc tych farieb, neviem aky odtien by si chcela.

  • Mne kamoška spomínal, že nejaký z avonu je dobrý ale ja si to neobjednávam takže ti neviem presne povedať, ktorý to je. Skús sa nejakej baby čo to predáva opýtať.

  • minule som niekde videla taký fixátor vďaka, ktorému by mali lepšie držať prakticky každé rúže ale osobne to odskúšané nemám 😐

  • Sponzor fóra
  • Ja mám tiež od dermacolu 3 a som s nimi veľmi spokojná...A majú 11 či 12 odtieňov takže to nie je až také zlé podľa mňa 🙂 keď si dáš do Googlu dermacol 16h líp colour, tak to nájde obrázky...Jedna baba ich všetky vyskúšala a nafotila tak skús pozrieť 🙂

  • Kamoska lici v casopise, nedavno sa dala na Spartana - isto to uz kazdy pozna, dala si ruz a ako vyrazila, tak aj dorazila - ako s cerstvo naruzovanymi perami 🙂 mala ten dermacol 16h a to plavala a cela bola od blata aj 😃 takze odporucam, tiez sa chystam kupit si .. alebo potom ozaj nejaky ten fixator, ja mam z notina fixator ale na ocne tiene, dostala som od sestry a ked sa odlicujem, ledva idu dole tie tiene 🙂

  • Tie fixatory su ale vseobecne pokial viem, teda vacsinou sa nastriekaju na tvar ked uz je cely make-up hotovy a mal by zafixovat vsetko, nie len ocne tiene. Ale samozrejme treba mat kvalitny ruz aby to nieco vydrzalo.

  • @mielena  ano, tak to aj je. Potom by mal makeup v pohodke vydrzat aj cely den. Ja by som takyto svadobny makeup nechala len a len na vizazistku. Nejak by som neriskovala samoskraslovanie 😃

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Košice
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov