Aké sú to kvety?

Prosím Vás, viete niekto čo sú toto za kvety? vopred dakujem
Odpovedať
celosia cristata :-)
Odpovedať
@miminnka jeeeej, super ďakujem :)
Odpovedať
mám ich aj ja v albume :) za málo ;-)
Odpovedať
@miminnka myslíš, že sú to vhodné kvety na svadobnú kyticu? ja som tieto kvety dnes objavila a bola to láska na prvý pohľad.....tá farba....:)
Odpovedať
kvety určite ano.. hoci ja nie som veľmi na modrú tyrkysovú :), ale je to vec vkusu.. tak prečo nie ;-)
Odpovedať
Sú to prefarbené biele karafiáty, fotka je nekvalitná a tým skreslením to trochu pripomíňa celosiu. Celosia existuje len v červenej ,ružovej, oranžovej, žltej a zelenej farbe, takže by bol problém zafarbiť ju na modro s uspokojivým výsledkom.
Odpovedať
@ammi ďakujem :)
Odpovedať
dobre to zamaskovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... áno ... to sú prefarbené (nastriekané- na modro) Karafiáty - Dianthus ... ;-)
Odpovedať
To sú karafiaty :-) alebo aj klinceky sa im myslím hovorí :-)
Odpovedať
Karafiáty na fotke síce nie sú zafarbené striekaním , ale pridaním farby do vody.Postupným nasávaním farebného roztoku sa zafarbí nielen kvet, ale ja celá stonka a fakt to vyzerá divne. Všeobecne farbené kvety vyzerajú neprirodzene a gýčovo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marci176 prosím ťa, ktoré kvety sú prirodzene modré?(ale nie taká modrá ako je hore na obrázku, možno skôr tmavšie modré) najlepšie ak by navyše bola ich sezóna v apríli.
Odpovedať
@verra66 v apríli sú dostupné hyacinty, muscari , scilla, anemone, ale tvarovo a farebne najpodobnejšie kytici na obrázku sú hortenzie
Odpovedať
@ammi @marci176 vďaka. a niečo modrosivé? napr. bodliaky, skalničky,... to by mohlo byť v apríli či nie? potrebujem totiž tak 13 menších kytičiek na stoly a výzdoba bude modro-zlato-biela, takže by som tú modrú aspoň nejako chcela do tých kytíc dostať. a zase na jednu kytičku plánujem tak 9 eur max. niečo takéto by sa mi páčilo, len v menšom http://mysplendidsentiments.blogspot.... http://bellavistaflowermerchants.blog... nad hortenziou som rozmýšlala, ale jednak by asi zabrala vela miesta v tej kytičke(ale zase by to bolo také plnšie) a jednak by v tom apríli vyšla draho.
Odpovedať
@marci176 super :) a približnú cenu by si mi nevedela povedať? resp. je možné sa s takýmto typom kytičky(ale menšia by bola) zmestiť do 9 eur?
Odpovedať
karafiat, klinceky a to druhe su musky...ja som ch tiez povodne chcela a myslela som ze budem originalna ale ako vidim znovu sa to vracia do mody aj ked v uplnom inom sate :-)) ale vybrala som si inu kyticu, krajsiu :-p
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?