Gypsomilka v máji - máte skúsenosti?

Ahojte zienky, mate niekto skusenosti s gypsomilkou v maji? vyzera pekne? na zopar fotkach vyzera skor zelena ako biela. Viem, ano je jej niekolko druhov, ale aj tak by som rada vedela, ci vyzera pekne v maji. Dakujem pekne vopred.
Odpovedať
Ak ti to pomôže ja som ju mala teraz vo februári a úplná pohodička krásne biela. Záleží asi od dodávateľov.
Odpovedať
presne tak ako písala @nathalie1111. v tomto prípade veľmi záleží od samotného dodávateľa. no myslím, si že máj je ešte také obdobie, kedy by mohli mať veľmi pekné kusy. a to chceš do výzdoby alebo???
Odpovedať
Profilova fotka
v máji by to ešte malo byť okay :) ale je pravda, že záleží od toho, že odkiaľ ti ju budú objednávať :)
Odpovedať
Dobrý dodávateľ bude mať krásne kvietky len treba potom možno počítať asi s troška vyššou cenou.. Mala by si si obehnúť kvetinárstva v okolí a popýtať sa tam
Odpovedať
@slavcitka ahoj ano do vyzdoby, chcem si ju urobit svojpomocne a kupit cez kvety.sk/trade online, a trosku sa obavam ci bude pekna v maji. Dakujem kocky za rady ;)
Odpovedať
hmm tak im tam skus napisat. my ti tu tazko povieme ake budu mat v maji kviety, ci budu pekne, alebo nie. hold to tuz bude asi risk
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?