Lisiantus a frezia

Profilova fotka
Ahojte prosím o týždeň mám svadbu. Bola som v kvetinárstve a spýtala som sa koľko by výška kytica z gypsomilky a eukalyptu že 50€. Tak som šla do iného a poradili mi kombináciu frezie a lisiantusu a gypsomilky za 35€. Myslíte že to bude pekná kombinácia ? Či som spravila chybu ? Ďakujem.
Odpovedať
@sibrez Myslím, že to bude pekné. Ja som mala ruže a frézie. Lisiantus sa podobá na ružu, gypsomilka je pekná jemná, bude sa to hodiť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@didaa13 dakujem upokojila si ma. <3
Odpovedať
Som si ista, ze si spravila dobre🙂 Tieto dva kvety spolu vobec neposobia rusivo ani nic podobne, hodia sa k sebe🙂 Myslim, ze to bude vyzerat pekne🙂
Odpovedať
dala som si ich vyhladat a tiez si myslim, ze sa to k sebe hodi🙂 cize celkom bez vycitiek🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Je to pekná kombinácia ak nemáš alergiu tak smelo do toho. Frézia je voňavá alergici by mohli mať problém. Inak super kombinácia na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala16 chlap ma alergiu na vsemozne kvety to mi nenapadlo 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@sibrez No tak potom radšej frézie vynechaj veď budete spolu aj na fotení. Poraď sa ešte raz z kvetinárkou ale poďľa mňa by sa k tomu lysantusu hodili aj mini ružičky.
Odpovedať
@michala16 tiez si myslim, ze najlepsie ti asi bude vediet poradit jedine kvetinarka, ze co sa k comu hodi a tak🙂
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je uplne jedno, ci tie kvety k sebe idu alebo nie 🙂 keby sa mi to paci tak to absolutne neriesim a hotovo. spravim si ako chcem ja.
Odpovedať
@kajusienka Súhlasím, za mňa takisto🙂 Proste ideš do toho, čo sa páči tebe a nie do toho, čo je momentálne in, tak to má byť vo všetkom🙂 Netreba nejak brať ohľady a riadiť sa okolím.
Odpovedať
Profilova fotka
kytica bola krasna a uz sa aj par dni susi. Chcela som si ju zachovat.
Odpovedať
@sibrez Ako dlho taka kytica vydrzi? Vo vode asi prilis dlho nie, predpokladam. Ako to susis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kiarra55 a tak gypsomilka je celkom trvacna, ale je pravda, ze aj mne sa napriklad paci viacej ked je ususena
Odpovedať
Profilova fotka
@kiarra55 zavesila som ju dole hlavou do komory. Tam je tma a trosku odvetrane.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?