Svadobná kytica apríl 2015

14. feb 20158

Ahojte, budúci rok na jar mám svadbu a hľadám vhodnú svadobnú kyticu. Môžete mi poradiť ktorá sa Vám najviac páči ? Ak si príspevok čítajú "aranžéry kvetín" a trúfajú si podľa môjho vzoru vyrobiť svadobný kyticu a sú z okolia Nitry - píšte, volajte, mailujte 🙂))) Taktiež aj svadobnú výzdobu by som chcela mať v kombinácii so žltou farbou. Ďakujeeeeem 🙂

• mne sa páči tá druhá 🙂

• Žiadna z nich nie je problém, až na to, že prvá nie je živá 😉 , sú to penové ruže

• Sponzor fóra
  • som za trojku a päťku, sú krásne.

• Za mňa číslo 2 a 3 😉

• Ani tá predposledná nie je zo živých kvetov, ale umelých. Aj ked je fotená na živom ihličí.....

• 3 😃 krasna vyjadruje jar 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Mne sa velmi paci ta druha bielofialova 🙂...viete mi prosim niekto povedat ake kvety su v nej?...a otazka pre odbornikov/kvetinarov 🙂...vedeli by mi v kvetinarstve urobit kyticu podla obrazka?...dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Festivity
    Bratislava
    Kvety, výzdoby, dekorácie, kompletné zabezpečenie svadieb na kľúč, prenájom invetnáru..
    Máme radi netradičné kombinácie, zaujímavé kvety, výnimočnosť
    Chcete nechať priestor fantázií, originalite a pritom neminúť veľa peňazí?Sme tu pre Vás🙂
    WDay
    Žilina
    Ponúkame top výzdoby pre svadobné a iné spoločenské podujatia.Individuálny prístup so zreteľom na detail. Kontaktujte nás plníme sny z radosti 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov