Svadobná kytica na apríl 2023

Ahojte, chcem sa opýtať, kedy je najvyšší čas začať riešiť svadobnú kyticu keď máme svadbu v apríli? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Podla mna toto je taka vec, ktoru staci riesit a zajednat pokojne aj mesiac-dva pred svadbou🙂 Zase v tych kvetinarstvach to nemaju take extremne vybookovane, aby si nevedela niekoho zohnat.
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezi od samotneho kvetinarstva ako maju objednavky a podobne. Ale minimalne by som to riesila tak mesiac dopredu, pre istou. Zalzi aj od kvetov, ake budes chchiet mat v kytici
Odpovedať
@majuska015 Čím skôr zájdeš do kvetinárstva, tým skôr budeš môcť túto vec vypustiť z hlavy a riešiť iné veci. Času je určite ešte dosť, záleží na tebe, ci to už chceš mať vybavené alebo si to necháš na neskôr.
Odpovedať
noo si vo februari by som si ju uz pre istotu zajednala. kvetinarka bude mat dost casu aj pozohanat take kvietky ake chces a ty budes mat istotu
Odpovedať
no kazde kvetinarstvo to ma podla mna inak, niekde ked nabehnes polroka dopredu, tak sa na teba pozru, ci si v poriadku 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@juliancha a vies co ani by som nepovedala a zvlast pri takych, ktore su oblubene a ziadane
Odpovedať
za opytanie sa neda nic. mozno si ju zapisu a povedia jej kedy ma presne este prist, aby si uz na 100% ujasnili detaily vizualu kytice
Odpovedať
kludne by som ju uz zacala riesit, kedze uz je pomaly koniec roka a ani sa nenazdas a budes mat mesiac do svadby. j uz vies odkial by si ju chcela a hlavne aka by teda mala aj byt?
Odpovedať
@schandrika mám vyhliadnuté jedno kvetinárstvo, no presne preto, že som nevedela kedy sa ísť opýtať a dohodnúť si termín, tak som tam ešte nezašla. Predstavu o kytici mám, takže aspoň o to ľahší bude výber 🙂
Odpovedať
Noo tak potom super. Ako kľudne ak pôjdeš niekedy okolo tak sa tam zastav a normálne sa popýtaj, kedy si ju môžeš prísť zajednať. Neboj sa oni ťa tam isto nezjedia
Odpovedať
tento rok by som to nechala tak ale v januari by som si do kvetinarstva uz zasla. podla mna tie dva tri mesiace pred svadbou uplne staci vyriesit si kyticu
Odpovedať
@zuzanellka nooo to by bolo tiez podla mna tak akurat
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsetko zalezi od toho, ake kvetiny chces mat v kytici a ci je problem ich v dany cas zohnat alebo nie. preto ako ja by som to nenechavala na poslednu chvilu
Odpovedať
niekedy na konci januara to bude istotne stacit
Odpovedať
este si nam ale nespomenua o aku kyticu by si mala zuajem a ake kvety by v nej mali byt pouzite. lebo ak tam mas kusky, ktore napriklad v tom obdobi moc zohnatelne nie su, radsej by som to riesila skor
Odpovedať
@kajuska556 asi len ruže. Veľmi sa do kvetov nevyznám, no ruže tam chcem mať určite 🙂
Odpovedať
@kajuska556 no co ty vies, niektore kvetinarstva su take schopne, ze vedia zohnat aj nezohnatelne 😄 proste zakaznik na prvom mieste.
Odpovedať
@majuska015 a tak to je bezne dostupny kve. Podla mna by stacilo aj na konci februara ist za kvetinarkov.
Odpovedať
To podla mna staci aj mesiac pred svadbou. Ako pokial fakt nemas zaujem o nieco ine, exotickejsie alebo tazsie zohnatelne
Odpovedať
Ale ved to je predsa uplne individualne, v kazdom kvetinarstve to funguje inak, niekde ti vedia zohnat aj exoticke kvety, inde maju len sezonne. Treba sa informovat, popytat, vsade to maju inak.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved tak ale uz si myslim, ze kazda ma nejaku predstavu o tom, ake kvetinarstva v okoli ma a kde ake kytice robia. Z kytice som ja napriklad vobec strach nemala a ani som z nej nejaku tu vedu nerobila
Odpovedať
Profilova fotka
Asi tak nejak u nas to je tiez tak. Viem ze ak mi staci obycajna kytica, tak tu mame take male sikovne kvetinarstvo, kde aj ceny maju take ludove. No ak by som chcela uz nejaku exklusivitku, tak zas by som sla do druheho
Odpovedať
no ako si na tom, uz si sa rozhodla, kedy budes riesit kyticu a teda uz aj mas vybrate kvetinarstvo, kde si ju das teda zhotovit?
Odpovedať
Profilova fotka
@lessi12 no myslim si, ze to tak funguje vsade, ze proste kazde to kvetinarstvo je zamerane na taky svoj typicky styl a toho sa aj realne drzia stale🙂
Odpovedať
@kajusienka to vsetko zalezi od sikovnosti kvetinarok🙂 niekde pracuju zase viacere, takze kazda moze prispiet tym svojim. to je fakt individualne.
Odpovedať
Vo februári bude podľa mňa čas tak akurát. Zas isto netreba takéto veci riešiť pol roka dopredu. Dva mesiace budú tak akurát
Odpovedať
Máš čas. Aj si sa bola už niekde pýtať a máš vybraté kvietky? Neviem, to som asi niekde prehliadla alebo čo
Odpovedať
Profilova fotka
myslim si, ze mesiac pred svadbou uplne staci ako chapem, clovek by chcel mat co najskor co najviac veci z krku, aby sa nemusel pred svadbou stresovat, ale tak kytica zas nie je nieco, co sa aj na poslednu chvilu neda vybavit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?