Ak by ste vyhrali svadobný dar 1 000 €, na čo by ste ich použili?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čo by ste spravili s výhrou 1 000 €? Nechali by ste ich na Neviazanom termínovanom vklade ako rezervu, ktorá sa vám bude ďalej zhodnocovať alebo by ste ich vybrali a niečím sa potešili? Na čo konkrétne by ste ich v tomto prípade minuli? :)
1
2
Profilova fotka
my by sme ich investovali do dostavby domu aby sme nemuseli zaťažovať svokrovcov aj keď oni to tak neberú a vôbec im nie sme záťažou
Venovala by som niečo charite, niečo ľuďom na ulici, niečo rodine.......Blbosť! Možno tak v americkom filme...Ja som pani egoistka, takže všetko by sa minulo na našu svadbu a vďaka jednému dňu by bolo po 1000 eurách jedným lusknutím prsta :-D
Profilova fotka
na nový domček .... každá korunka sa zíde , ved musíme tažko pracovat , aby sme si niečo vybudovali :)
ja by som ju pouzila na svadbu a tym padom by mi odlozene peniazky zostali na nieco ine potrebne :-)
je ťažko povedať na čo presne by som ich použila, pretože si myslím, že v dnešnej dobe sa peniažky zídu všade....z racionálnejšieho pohľadu by bolo super ich nechať v banke, aby sa pekne úročili .... ale pre mňa by asi bola momentálne priorita využiť ich na zaobstaranie nejakého pekného útulného bývania :)
Profilova fotka
ja by som ju urctite minula na splnenie nasho sna a svadbe takej akej snivame...
Profilova fotka
My by sme to využili na svadobnú cestu asi, alebo ak by nevyšiel čas na svadobnú cestu, tak určite do bývania, keďže budúci rok ideme stavať :) aj keď je to "zrnko", ale určite pomôže... :)
my by sme si to určite odložili na uhradenie nákladov na svadbu a dosť výrazne by nám to pomohlo
Profilova fotka
Tak my by sme to možno odložili na svadobnú cestu :) aa možno aj na bývanie, keďže to nie je lacná záležitosť sa postaviť na vlastné nohy - ale aj tak by to bolo super vyhrať :)
Profilova fotka
my planujeme svadbu do 5 rokov možno aj skor,no uvidí sa podla financii,ja som na materskej takže nič moc.ale myslím sa že do tej doby by sme v pohode stihli pokupit veci a zabezpečit :) takže keby sme vyhrali my určite by sme financovali čast svadby a keby sme boli po svadbe určite by som dala do banky aby sa peniažky šetrili na náš vysnívany domček :) ;-) 8-)
Urcite by som si za ne spravila svadbu podla predstav a zbytok minula na svadobnu cestu.
Profilova fotka
jednoznačne cesta do Paríža :D alebo Benátok
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi by som ich zatiaľ nechala na termínovanom účte a po nejakom čase použila na financovanie nášho hniezdečka lásky... :)
myslim ze by som si to vsetko odlozila pre nase dieta.....taky drobec toho potrebuje:)
Profilova fotka
Ahoj myslím že tých 1000 euro, by stačilo na zariadenie celej mojej svadby , ktorá by mala byť čo najjednoduchšia, lebo na svete sú aj dôležitejšie veci ako jeden deň ukázať na čo všetko máme a potom žiť zas svoj priemer, moja svadba bude taká aká som aj ja :-) jednoduchá , pre mňa a mojich blízkych niečim výnimočným. Kedže nás nieje veľa rozpočet by bohato stačil.
Profilova fotka
kupila by som si topanky od Christian Louboutin, mozno trochu povrchne, ale nech :-D
ja by som si dala spraviť kuchyňu :) konečne
Celu zimu by sa zhodnocovalo, ale na jar by som ich investovala do plotu, ktory nam treba urobit...
Tak v prípade výhry by som možno niečo dofinancovala ohľadom svadby, časť by som investoval do svad.cesty a ak by bol aj nejaký zvyšok,tak ten by šiel na náš sen - pozemok a stavba domčeka 8-)
Profilova fotka
vysneny fotacik aj vybavickou x-)
Profilova fotka
Bola by za ne parádna manželská posteľ a jedálenský stôl so stoličkami do nášho nového hniezdočka :-)
Profilova fotka
Ja by som si ich nechala na účte ako rezervu a potom, keby sa mi narodilo miminko tak, by som z tých peniažkov spravila nádhernú detskú izbičku.
Zaplatila by som z toho svad.pohostenie pre našu rodinu - keďže nie je velká, bohate by to stačilo a nemusela by to platiť mamina z úspor...
Profilova fotka
Na zariadenie nášho nového hniezdočka byvania. Tešíme sa na to a preto by sme si to zútulnili aby sme sa tam po celý život cítili len a len prijemne. :)
1
2

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?