Ako funguje Sébium sérum?

Profilova fotka
Navštevujem pravidelne kozmetičku, kde mi robia chemický píling kvôli fľakom po vyrážkach a počula som o tomto Sére. Keďže samotný chemický píling je treba veľmi dôkladne poznať a vedieť kedy to dať dole, ako funguje toto sérum? Nemôže pri jeho domácom používaní dôjsť k presušeniu resp. až k popáleniu pleti??? A ako dlho ho treba používať aby bolo vidno účinok?
Profilova fotka
ahoj, dakujem za vybornu otazku. Sebium Serum je chemicky peeling na domace pouzitie. Obsahuje 15% kyseliny glykolovej, co je najviac co sa na trhu da kupit na domace pouzitie. Vyssie koncentracie ako 15% su zakazane na domace pouzitie, mozu sa aplikovat len vyskolenym personalom a plet pred ich pouzitim musi byt dokladne pripravena niekolko tyzdnom vopred (napr prave Sebium serom). Sebium Serum je upravene tak, aby bolo bezpecne na pouzitie a netreba sledovat cas, ako dlho ho mas na tvari. Nanasa sa len na noc. Vecer na vycistenu pokozku. Na zaciatku mozeme pocitovat jemne stipkanie, ktore do par minut zmizne. Na pokozke vytvori taky film. Rano sa plet umyje alebo vycisti micelarnou vodou a nanesie sa krem. Serum sa pouziva v mesacnej kure. Moze sa pouzivat kazdy vecer alebo kazdy druhy vecer. Vtedy ho mozeme striedat so Sebium Global. Pouzitie Sera je najvodnejsie v zimnom obdobi, kedy nie je slnecne ziarenie intenzivne.Ak sa rozhodnemeurobit si kuru pocas leta, je nutne chranit si plet cez den kremom s ochrannym faktorom SPF 50+. Ak by sme atk neurobili, hrozia nam pigmentove skvrny, pretoze epidermis je po pouzivani chemickych peelingov tensia. Pri tomto sere si plet urcite nepopalis. Ucinnok je vidiet pocas mesacnej kury. Spravidla, pokial su pory velmi zanesene, po prvom,druhom pouziti, mozes mat pocit, ze sa akne zhorsilo. Vsetky necistoty sa tlacia von, pory sa otvaraju. Hned na to vsak prichadza viditelne zlepsenie. Netreba sa prvotnej reakcie zlaknut. Sebium serum lieci akne, cisti pory, zbavuje nas aj ciernych bodiek, vyhladzuje plet, zjemnuje jazvy po akne, pigmentove skvrny, pokozka je rozjasnenejsia, omladnuta. Neviem ci som dostatocne zodpovedala tvoje otazky. kedze toto je otazkova tema, nebudem sem vediet viac vpisat. Ak by si sa chcela este nieco popytat, napis mi bud do IP alebo je tu tema vo fore o akne. Tam ti mozem odpovedat. pekny vecer :)
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?