Čo použiť na vyrážky na chrbte?

Dobry den pravidelne cez zimu sa mi vytvaraju vyrazky na chrbte v lete mi to slnko vysusuje tak je to potom ok alebo aj solarko mi pomaha..ale co pouzit aby aj cez zimu sa mi to liecilo?Dakujem:)
nepotis sa velmi?..skus si aspon chrbat poumyvat kazde rano...a mne na vyrazky velmi dobre zabera essence sos spot killer...vecer si ich nacapkas...a mozes ist spat..a rano zmyt lebo je to biele ;) uz na druhy den vidis vysledok
castejsi sex tiez zabera
Profilova fotka
Ahoj, na vyrazky na chrbte by som odporucila pouzivat lokalne Sebium AI. Samozrejme je velmi dolezite, aby bola pokozka dokladne vycistena. Chrbat si umyvaj penivym gelom Sebium Moussant. Ano, je mozne, co pise mirinqa, vyrazky moze sposobovat zvysene potenie. Slnko je do urcitej miery liecive, ale pokial je UV ziarenie intenzivne a je ho vela, sposobuje tzv hyperkeratynizaciu. To znamena ze nam pokozka hrubne a necistoty zostavaju hlbsie v pokozke. Preto sa v lete javi, ze akne je vyliecene. Na jesej, ked sa pokozka vrati do povodneho stavu, necistoty vychadzaju na povrch - akne sa javi ako zhorsene. To je ten klamlivy trik UV ziarenia. To iste plati aj pri solariu. Aby smetomu zabranili, mali by sme si plet chcanit pred UV ziarenim.
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?