Chata Zoška

Ahojte je tu niekto kto mal alebo bude mať svadbu na chate Zoška? Ďakujem za každé info.
Odpovedať
@jajanka30 Ahoj, my sme mali svadbu na Zoske teraz v Maji. Keby som mohla vratit cas, urcite zvolim ine miesto na svadbu. Servis je priserny. Jeden clovek obsluhoval 50 hosti. Nikto ale nikto nebol na bare, moj muz roznasal aj vodu po stoloch a keby som nemala na sebe tie tazke svadobne saty, urcite ponosim taniere na stol rychlejsie ako pan prevadzkar. Ked sme boli Zosku pozriet rok predtym, prevadzkar povedal, ze svadba v Maji a v stane nie je problem, maju 4 vykurovacie telesa, stan zazipsuju a bude to okej. To, ze zo stych horakov realne maju jeden, co sme sa dozvedeli den pred svadbou, ked sme to tam sli zdobit a skoro mi od zimy odisla oblicka, ma strasi este mesiac po svadbe. Akoze, cele zle, ani neviem kde zacat alebo skoncit. Obrusy, ktore prestierali na stoly boli derave, spinave, pripadne kombinacia oboch. Stan neumyty, spinavy. Tabula na stoloch nesedela. Pribory boli ako z druziny na zakladnej skole 20 rokov dozadu. Taniere, pohare- vsetky mate doma ozaj krajsie a to nebudem hovorit, ze som prevadzkrovi nachystala zasadaci poriadok, kde sedia bezlaktozovi, bezlepkovi a vegani a on aj tak hucal a potom sa chodil pytat mna. Nam v maji prsalo, typek mi volal vo stvrtok ze je zima a ze vykuri celu chatu. Never happened, v sobotu tam stale bola zima a bubko zakuril o desiatej rano v sobotu a stan mal v plane zacat vykurovat tym jednym horakom hodinu pred prichodom z kostola. Tolko lenivosti, mamvpicizmu a nezodpovednosti sme s manzelom este nikdy nevideli a moj manzel je pohodak a je rozhodne nie som ziadna hystericka nevesta. Zakusky nevylozili vsetky, to iste ani slane pecivo o nejakych peknych podnosoch alebo tanieroch na zakusky ani nesnivajte. Na toaletach dosiel papier, ani na druhy den ho tam nikto nedoplnil. Moj muz, ktory fakt neriesi, este tyzden rozmyslal ci su taki chudobni alebo ako je to mozne, ze sa spravali az takto cez ciaru. A to nebudem hovorit o tom, ze kameraman si zabudol na zoske nabijacku s nalepkou so svojim menom, po ktoru sme sa osobne zastavili, kedze inak sa nedalo, az na to, ze niekto z ludi, ktori tam pracuju ju medzitym ukradol a vratil inu, svoju pouzitu staru nabijacku. Ktoru mu tiez nikdy nikto neposlal alebo nam nepodal. A ta miera arogancie, ked sa vas pyta prevadzkar ci ma kameraman nejaky osobny vztah k tej svojej nabijacke ze musi dostat prave tuto svoju naspat.... Ako normalne zodpovedny clovek, ktory nesockari, si trieskam rukou na celo fakt este mesiac po svadbe a pytam sa wft. A Ano, naslubovali nam hory doly. Prisaham, na tej chate vsetko riesil jeden clovek a aj ten tam skor nebol ako bol. A to som uz vytesnila vsetko co sa dalo 😄
Odpovedať
@kallinka och boze to sa hrozne cita 😠🙄😬 @jajanka30 nezvazis naozaj ine miesto? Aj keby ste to mali mat niekde v restike v BA, podla mna budete spokojnejsi 🤔 z toho prispevku hore mam az zimomriavky 🙈
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?