Coronavirus a termín svadby 21.3.2020 - čo robiť?

Profilova fotka
Baby prosim vas co mate tento termín svadby, plati to stale s ohladom na coronavirus?
Odpovedať
@micikatka Ahoj .Skus sa poinfirmovat. Nam svadbu zrusili.A to som mala datum 09.maja ....Zrusili pohreby cirkevne a civilne obrady.Poinformuj sa.Drzim palce (Zijem v IT)
Odpovedať
Profilova fotka
@micikatka termín nemám, ale nakoľko je zakázané usporadúvanie akýchkoľvek hromadných akcií do 23.3., pravdepodobne to niektorý dodávateľ zruší. Sú zatvorené aj kostoly, na úrade o 2 svedkoch by to možno išlo, informovala by som sa najprv v reštaurácii, potom v kostole/na úrade, podľa toho kde to máte...
Odpovedať
skus sa informovat u dodavatelov ci nie je mozne prelozi svadbu na iny datum neskor v tomto roku ci maju este nieco volne a tak, ze by ti neprapadli zalohy ani, myslim, ze ked to je teraz taka situacia tak to kazdy pochopi dufam. alebo to nechat tak ale stiahnut pocty na minumum, proste svadba maximalne s 10 ludmi
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 21.3, mame len svedkov tam som zvedava ci nam to nezrusia
Odpovedať
Pokial viem, momentalne su zakazane vsetky udalosti vratane svatych omsi, svadieb, atd. Lepsie svadbu nateraz zrusit a presunut na iny termin nez ohrozit zdravie rodiny a priatelov, najma tych vo vyssom veku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my sme mali mať len svedkov, ale keďže sme z BA už ani svedok nechce prísť, rodina smutná, zrušili sme obrad, reštaurácia to zrušila sama na príkaz VZN. Takže ďalší termín nám ani nikto nedá, lebo nevedia do kedy to bude trvať, svadbu sme plánovali od 8/2018
Odpovedať
Aj my mame svadbu 21.3 sobaš budeme mat ze len my a svedkovia naši su doma v karantene tak oslavu presunieme na neskor
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_zuzicka to ma mrzi :( ale co v takom pripade? Co so zalohami, vratia vam ich?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame 21.3. Ale zrušili mi nechty, kaderníctvo nevie ci budu robit a make up ma bude kamoška malovat a kvetinarstvo tiez neviem mam danu zalohu ci spravia budu otvoreni neviem mozno to nakoniec zrušíme, sme len 7 na svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna ti ju zrusia. toto je situacia, ktora si to podla mna vyzaduje a to bez nejakej sankcie. ja by som to kocky isto neriskovala aj ked vas bude na svadbe len malinko
Odpovedať
Profilova fotka
Pokiaľ sa to dá ja by som to zrušila a podľa mňa sa k tomu zodpovedne postavia aj tí od ktorých ste si dané služby a tovar už zajednali a budú ochotní vám vrátiť aspoň ako tak aj zálohu. Je to hrozné čo sa teraz deje
Odpovedať
To je podla mna dost taky sibenicny termin a neviem, ja osobne by som svadbu zrusila a pockala si. to sa dovtedy az tak podla mna neukludni, leda, ak by ste mali svadbu len o svedkoch, to by sa mozno dalo
Odpovedať
Článok sa načítava...
@micikatka ahoj, ako si to vyriesila? zrusili vam to alebo ju mate aspon o dvoch svedkoch?
Odpovedať
Profilova fotka
@sahaia ahoj. nakoniec sme to museli na ten termin zrusit :o( povolili len sobas o 8 ludoch + sobasiaci a matrikarka. svadba je prelozena na neurcito :(
Odpovedať
Profilova fotka
Presúvate termíny skúste mi napisat možno budem mat volný termín aj pre vás. Dj na vašu svadbu.
Odpovedať
@micikatka joooj, tak to mi je velmi luto. ale tak radsej pockat ako teraz riskovat. pevne dufam, ze to cim skor prejde.
Odpovedať
joooj tak to ma teda mrzi, vravim je to hrozne teraz nic poriadne nefunguje, no hlavne sa clovek proste boji co bude len i na druhy den a zvalst, ked sa nam to tu teraz tak povediac rozmohlo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?