Fatima Trencin skusenosti

Ahojte, Viem ze tato tema tu bola uz nacinana ale vascina prispevkov je z roku 2011 az 2014. Viete mi povedat vase skusenosti s priestormi Fatima? Terasu maju kuzelnu len mam obavy ako to je ked pocasie nevyjde. Svatbu by sme chceli zaciatkom septembra. Myslite ze sa slusne a mudro da pomestit dovnutra? Pride mi to male pre 90 osob. Ake mate skusenosti?
Odpovedať
Ja som tam bola pred rokom známemu na svadbe v októbri a za mňa nič moc (bolo chladné počasie). Osobne by som svadbu plánovala najneskôr začiatkom septembra - aj skôr. Nejak extra ma to tam neuchvatilo - závisí od ceny. Dnes je veľká konkurencia. ...
Odpovedať
Pre 90 ľudí podľa mňa nevhodné ... v jednej časti sa jedlo v druhej tancovalo ...lepšie je keď sa všetko deje v jednej sále... ak je krásne počasie ,vonku je to veľmi pekné .Bola som tam pracovne , večer pršalo ...ľudia tancovali aj v daždi na terase 😄
Odpovedať
takisto nemame prilis dobru skusenost, boli sme na oslave a dost sme sa tam tlacili, tie priestory su ozaj dost malicke. vedela by som si to predstavit istotne aj inde a zabavili by sme sa rozhodne viac.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?