Hotel Most slávy - Trenčianske Teplice - referencie

22. júl 201930

Ahojte žienky. Chcela som sa Vás spýtať či niektorá nemáte skúsenosti s hotelom Most slávy. Koľko sa tam vojde ľudí, či ste sa dobre zabavili. Skrátka všetko, čo Vam napadne. Ďakujem pekne.

 • Zažil som tam veľkú a malú svadbu. Pri malej svadbe cca. 45 ľudí sa do sály zmestia ľudia a ostane miesto aj na parket v tomto prípade mi to príde ok. Pri svadbe okolo 90 ľudí sa do sály zmestia normálne už len ľudia a parket tam nie je skoro žiaden alebo nie adekvátny, takže zábava je v bare cez chodbu oproti v miestnosti. Ja osobne také svadby, kde je zábava odrezaná od hostiny resp. kde sedia ľudia mimo zábavu nemusím lebo to zabíja atmosféru, takže je to vždy trošku zvláštne. Celkovo mne osobne ten priestor nesadol, ale každý má iné preferencie a pri zvažovaní toho správneho priestoru je to vždy veľa premenných. Všetko má svoje pro a proti.

 • Ďakujem moc, na stránke som sa nedopátrala k fotkám a ani mi neodpisujú na email, tak som bola zvedavá, či niekto nemá s tým priestorom skúsenosti a keď mám teraz tieto informácie, určite toto miesto môžem vylúčiť. Je to presne to, čo nechcem. Ďakujem ešte raz

 • Missen kultúrny a eventový salón je len 3km od Trenčianskych Teplíc, budova je nanovo zrekonštruovaná, máme aj skvelé technické vybavenie, catering a obsluhu taktiež.
  Mrknite na našu stránku, fb, ig 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Povedzte si svoje ÁNO v romantickom átriu historického Domu. 🙂
  Miesto pre tých náročných.
  Umenie, podujatia, svadby, eventy... v kúzelnom prostredí s historickým nádychom.
  Ideálny priestor pre Vašu svadbu s najkrajším výhľadom na Bratislavu.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov