Koliba, salaš a stodola pre 72 ľudí + ubytovanie

16. aug 202010

Dobrý deň,

hľadáme kolibu, salaš alebo stodolu, ale kľudne to môže byť aj menší penzión pri lese (kde by sme mali priestor len pre seba). Kdekoľvek na SR.

Priestor by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- exteriérový sobáš,
- hostina pre 72 ľudí (z toho 24 deti)
- ubytovanie pre 72 ľudí na cely víkend, keďže by sme chceli mať posedenie s pohostením v piatok a obrad s hostinou v sobotu.
Zatiaľ sme pozerali Kolibu Gretu, Zbojsky salas a Salas Pacho.

Ďakujem pekne za nápady.

 • Zdravím, pěkné prostory najdete v Modré - Pod Gaštankou (tu bohužel však není ubytování přímo v prostorech, ale jsou to krásné nové prostoru uprostřed vinic), ve Svatém Juri - Wiegnerova vila, ve Stupavě - Bašta Pajštun - se vším co požadujete, krásné exteriérově i interiérově, dobré podmínky, Tomášov - Art Hotel Kaštiel.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov