Last Minute svadba 2020 - Bratislava a okolie

Dobrý deň, diskusia smeruje skôr na majiteľov prevádzok/hotelov/ priestorov v BA kraji. Ak sa Vám uvoľnili nejaké termíny v lete/začiatkom jesene, tak mi prosím napíšte miesto aj termín. Zvažujeme "last minute" svadbu ak by bola pre nás ponuka zaujímavá, aj cenovo. Platí pre okolie Bratislavy. Počet ľudí by bol min. 30. Ak by situácia dovolila, možno aj 80 - v prípade výhodnej ceny. Miesto by malo byť vhodné aj na obrad. Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia Skúsim poradiť, minulý rok som fotil svadbu v bývalom hoteli Echo. Sálu zrekonštruovali a majú naozaj ústretového prevádzkára. A naozaj super tam varia. Kapacita až do 100 ludi. S toho čo viem od nevesty aj ceny mali nastavené velmi dobre. Pán prevádzkar je velmy ochotný a milý určite skúste zavolať a informovať sa. Dokonca majú profil aj tu na Moja svadba sú tam aj fotky - https://mojasvadba.zoznam.sk/catalog/...
Odpovedať
Skus zavolat/napisat do Hotela Vinarsky Dom v Pezinku. Je tam krasne a da sa tam spravit aj obrad.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pracujem ako svadobná manažérka v hoteli The Grand Vígľaš**** a na leto sa nám uvoľnilo viacero termínov. Náš zámocký hotel sa nachádza v blízkosti Zvolena, cca dve hodiny autom od Bratislavy a máme na výber tri svadobné sály podľa počtu hostí a ubytovanie až do 130 osôb. U nás nájdete všetko pod jednou strechou: • výnimočné zámocké prostredie • možnosť civilného aj cirkevného obradu • svadobná hostina v jednej z troch svadobných sál • noc v novomanželskom apartmáne grátis • zvýhodnené ubytovanie pre všetkých hostí • raňajky, wellness a parkovanie v cene ubytovania • možnosť fotenia v celom areáli zámku • privítanie F&B manažérom, rozbíjanie taniera a novomanželský prípitok • koordinácia svadby Radi Vám zabezpečíme aj iné doplnkové služby: DJ-a, kapelu, výzdobu, fotografa, animátora, svadobný koč, starejšieho/moderátora a iné. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky a obratom Vám zašlem cenovú ponuku spolu s kompletnými informáciami o svadbe na zámku.
Odpovedať
@najzelensia skúste kaštiel Studené. Bola som tam viac krát na svadbe 👰🤴
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Krasny den. Skúste hostel sebastian Rada by som Vám ponúkla naše nádherné fotosteny, mrknite naše albumy. Sme z Nitry/Trnavy❤️
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?