Masarykov dvor - parket vo vedľajšej miestnosti (nároz)

7. jan 202070

Žienky, Msarykov dvor na svadbu máme zajednaný na tento rok 2020. Všetko vyzerá byť na ňom super až na , podľa mňa, veľmi malý tanečný parket vedľa sedenia svadobčanov a predstava toho, že parket bude vo vedľajšej miestnosti v priestore reštaurácie ma trochu (a možno viac) desí. Máte niekto skúsenosť alebo aký máte na to názor.
Veľka vďaka za názory 🙂

 • @natalia123456789 Nám takto ponúkli v mieste našej svadby, ale rozhodli sme sa mať iba ten menší parket uprostred stolov, lebo máme málo hostí a bolo by to zbytočné 🙂 Boli sme aj na svadbe, kde mali oddelený parket od sály kde boli stoly a bolo to fajn 🙂 Aspoň sme sa mohli medzi sebou rozprávať, neprekrikovať a hlavne sme sa netlačili 🙂

 • @natalia123456789  ako hovorí Chelsey, je to fajn ked sa chces rozpravať, ale ja som tam bola sesternici na svadbe a niekedy som mala pocit ze chcem sediet ale tiez vidiet co sa deje na parkete 🙂 a hlavne ak budes mat nejaké hry, prípadne čepčenie, všetci budú musieť isť do sály. Je tam ale ta sala žigmunda, nad tou si neuvažovala?

 • @karinka1990  grand Vígľaš kde je Šaľa Žigmunda je veľmi drahý. A len kvôli tomu sa nám nechce dať navyše 3000€ alebo koľko. Nič schodnejsie sme nenašli na nás počet. A páčilo sa ti tam na sesternicinej svadbe? Ten oddelený parket bol az veľmi zlý? Koľko mala ona hostí? Na jedlo čo hovoríš?
  Vďaka ženy za nazor 🙂

 • Sponzor fóra
 • Vau, tak to som nevedela, že je to až o toľko drahšie. Jedlo je úžasné a z počutia sesternice aj prístup a všetko
   bolo veľmi dobré. Povedzme si ale, nemôžeme mať všetko na svadbe a niečo musíme obetovať. Ty máš krásny priestor a myslím si, že ľudia sa zabavia či sú mimo sály alebo nie. Skús sa dohodnúť aspoň s Dj-om ako by to vyriešil, zvyčajne oni bývajú taký moderátori.

 • @karinka1990 áno to plánujem s DJ to nejako naplánovať a aj so starejsim. Vdakaaaa 🙂)

 • A kolko mate hosti ked parket bude az v restauracii? Lebo zatial som na MD zazila len svadby kde bol parket vedla stolov v miestnosti ktorou sa vychadzalo na terasu..

 • @franz666  no budeme mať cca 120. Ale mne sa ten parket zdá veľmi veľmi malý. Redovy tanec si tam neviem predstaviť. Ale tancovanie na ľudovky dokola po sále, nakoľko je to úzky obdĺžnik

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
  Rómerov dom
  Bratislava
  ❤Lokalita v centre mesta
  ❤ Historický interiér
  ❤ Svadba pod hviezdnou oblohou
  ❤ Ideálne priestory pre menšie svadby
  ❤ Možnosť prenájmu ZADARMO!
  Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov