Miesto na svadbu v BA a okolie 2021 jun

Ahojte, prosím poraďte pekný a cenovo dostupný priestor na svadbu cca 90 ľudí. Ak sa dá aj s ubytovaním. Obaja sme z BA tak môže byť aj blízke okolie. Aby sa dal tam aj obrad spraviť Ako ste riešili alebo riešite hostí čo sú z iného mesta alebo kúsok od miesta svadby? Všetkých ubytovať nemôžem e.
Odpovedať
My sme mali svadbu tento mesiac vo vile etelka v Modre. Obrad sme mali priamo na záhrade pod divokou slivkou. Hostinu sme mali v stane pár metrov od obradu. Skoro všetci hostia boli ubytovaní oproti v hoteli pod lipou. Všetci hostia boli očarení týmto miestom.
Odpovedať
Profilova fotka
@melmel78 my sme mali svadbu v hoteli Agatka, je to v Chorvatskom Grobe. odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 obrad vonku, s matrikou bez problemov, a aj ubytovacie kapacity maju.
Odpovedať
@vikitikiliki super a kolko ste mali ludi? Kolko vas to vyslo? Mali ste vlastne zakusky, vino alebo ? Lebo sa priznam, my mame jedno miesto vybrate, restauracia Maranello v BA ale nepaci sa nam okolie, tak uvazujeme o niecom inom, kde to bude vyzerat trochu prijemnejsie, nie tak rusne.
Odpovedať
@sayre dakujem, tam som si dala robit kalkulaciu ale este davnejsie a zarazilo ma, ze pytali parkovne od hosti za auta a korkovne na flasky, ak by sme doniesli svoje vinko. Mozno je to teraz inak, kolko ste mali ludi a kolko vas to cca vyslo? Obrad tiez planujeme na mieste ale nie oficialny, lebo sa berieme na urade v mieste bydliska, to bude uz len ako proforma 🙂
Odpovedať
@melmel78 Ahoj my sme mali 50 ludí a vyšlo nás to približne 5500 E, zákusky, slanosti, tvrdý alkohol si môžete priniesť bez poplatku (žiadne korkovné), neobmedzená konzumácia vína je v cene. Priestor je naozaj krásny tak v srdci prirody, obrad romantický pod stromom. Pozri ich instagram alebo facebook. Jediné minus podľa mna bolo že o 21, sa musela hudba presunúť dnu, kvôli nočnému kludu. Ak mi pošleš e-mail viem ti poslať našu cenovú ponuku poprípade mám mini video ako sme to tam mali krásne vyzdobené.
Odpovedať
Profilova fotka
@melmel78 parkovanie si nejak nepamatam, to sme tusim neriesili, alebo som si to len nevsimla, neviem. ano korkovne chceli, ale moj otec je velky vinar (akoze nerobi vino, ale potrpi si na dobre, neviem, jak to mam nazvat. 😄) , takze my sme to prijali lebo sme vedeli, ze budeme musiet mat vlastne vino 🙂 mali sme cca 70 ludi a vyslo nas to na 6k.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?