Miesto na svadbu v prírode Liptov-Orava

8. sep 202000

Ahoje, viete mi prosím poradiť nejaké krásne miesto na svadbu, kde by sa dalo spojiť všetko dokopy? Myslím tým, obrad, hostinu a aj ubytovanie. Pôvodný plán bol, že svadbu zbúchame v Čechách, nakoľko snúbenec je Čech, ale po prvotnej kalkulácií z toho zišlo. Hľadáme niečo na spôsob stodoly, mlyna, statku, možno aj chaty...Viem, že chcem asi utópiu, ale ak by sa niečo také našlo, resp.by ste mi vedeli poradiť, budem veľmi vďačná. Vlastne nemusí byť ani Liptov, či Orava...môžu to byť aj Tatry alebo Slovenský raj. Najlepšie by bolo, keby to bolo niekde v prirode. Nechceme klasickú svadbu kostol/matrika-hotel. Ani jedlo tam robiť nemusia, to si zariadiť dokážeme. Máme už cenovú ponuku z Oraveského Hája, ale ak by sme si mali ešte z niečoho vybrať bolo by to lepšie. Svadbu budeme mať do 50 hostí, takže Koliba Gréta alebo niečo také to odpadá. Ona ani nie je v našom štýle.

Za typy vopred ďakujem 🙂

  Pridaj príspevok

   Nenašli ste čo ste hľadali?

   hľadať len v názvoch tém
   Odporúčaní dodávatelia
   Castel Mierovo
   Dunajská Streda
   “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
   Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
   Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
   Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste