Miesto svadby v okolí Stupavy a Malaciek

30. aug 201910

Prajem pekný deň,
chcela by som sa opýtať, či viete niektorá poskytnúť čo riešia teraz svadbu, alebo v nedávnej dobe riešili svadbu v okolí Stupava/Malacky nejaké cenové ponuky. Potešia aj vaše názory na konkrétne miesta 😊 Rátame asi 70 ľudí a nebránime sa ani kulturákom ani reštikám. Vopred ďakujem 😊

 • Ahoj toto by aj mňa zaujímalo 🙂 Ja som písala už 2x do spark hotelu plavecký štvrtok, odtiaľ mi druhý krát odpísali že sa ozvú a nič. čiže komunikácie dosť biedna čo ma odrádza. Bašta Pajštún tým som dnes písala ale tam to bude drahšie určite. Potom mám najlepšiu cenovú ponuku, so skvelou komunikáciou z Hotela Agátka ale to je v chorvátskom grobe. Len tam sa mi páči svadba v exteriéri pod stanom. Interiér ma veľmi nezaujal a my budeme mať svadbu na jar takže hľadáme interiér. Tomášov vyšiel pre 70 ľudí s prenájom okolo 10 tisic, Pezinský zámok Šimák tak tiež podobná cena. To sú síce lokality mimo záhoria ale to len keby náhodou pomohlo.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
  Castel Mierovo
  Dunajská Streda
  “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
  Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov