Miesto v okolí BN a TN na leto 2016

8. nov 2015100

Ahojte,
hľadáme miesto na svadbu v okolí BN a TN, ideálne nejaký penzión s kapacitou do 60 - 70ľudí a z toho pre 20tich potrebujeme ubytovanie.
Rozmýšľali sme aj o kultúrnom dome a nejakom blízkom penzióne, ale najideálnejšia voľba je na to istom mieste svadba aj ubytovanie pre hostí.

Ďakujem za všetky odpovede.

 • ahoj, my sme mali v penzione dalas v banovciach. je tam aj ubytko a super tam varia 😉 len su dost dopredu obsadeny, my sme rezervovali skoro rok dopredu.

 • @fiorela1988  Dobrý deň, jedna varianta je sála a penzión v blízkosti, ako sama píšete, my máme skúsenosti s krásnymi miestami v blízkosti Trenčína, nachádzajúce sa v prírode, so súkromým a ubytovaním. Lovecký zámok Antonstál (Trenčianska Závada), tento malý zámoček je ukrytý v horách, nenachádza sa tam signál, je tam neskutočný kľud, súkromie a hlavne aj ubytovanie. Ďalším miesto v blízkosti Trenčína je Horský Hotel belušské Slatiny, podobne ako zámoček v Antonstále, ale tu sa nachádza aj signál 🙂
  Ďalším miestom, je novšia budova, Penzión Kingo v Nemšovej.
  A takýchto miest je veľa, záleží ako ďaleko chcete až ísť a čo všetko si želáte mať. Pravdaže vieme, že aj cena rozhoduje 😉 Pokiaľ by ste mali záujem, vieme Vám poskytnúť viac info aj priame kontakty.
  Pekný deň

 • Pozri resort oliwa v trenčianskej teplej, je tam aj ubytovanie

 • Sponzor fóra
 • Ďakujem za tipy, Dallas v BN má malú kapacitu a Oliwa v letných mesiacoch organizuje tábory....@luxdecor Ďakujem za tipy., musím sa tam ísť niekedy pozrieť.

 • ved v Trencine je vela penzionov, skus si vygooglit, pozri si stranky a budes mat aj lepsi prehlad, skor si vyberies. na nete si vies pozriet aj fotky

 • @masaryba  penzióny sú, ale nie je kapacita akú by sme chceli alebo zas neposkytujú niektorí ubytovanie alebo majú plno....je ťažko zosúladiť....stále ešte hľadáme.

 • Ahoj.. skús ešte Penzión Harmónia v Ostraticiach. Pristavili tam veľkú presklenú terasu, čiže kapacita bude väčšia. Majú tam aj izby pre hostí.

 • Ahoj, skus Penzion Žakovic v Trečianskych Bohuslaviciach. Je to tam veľmi pekne a poskytujú aj ubytovanie.

 • Dobrý večer slečny,

  dovoľujem si Vám predstaviť,

  Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri, alebo i na romantickej terase.

  Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nezabudnuteľnú udalosť.
  Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby.

  Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka:

  Jedáleň s kapacitou do 90 miest
  Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest
  Kaviareň Fatima
  Letná terasa s kapacitou do 150 miest

  A aby som nezabudla, 100 krokov od našich brán sa nachádza príjemný hotel, kde Vám vieme zabezpečiť ubytovanie za zvýhodnenú cenu. 🙂

  Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu!

 • @fiorela1988  Tento týždeň som navštívila kultúrny dom v Banovciach, krajší kulturák som ešte nikdy nevidela, hneď vedla je aj penzión. 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
  Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov