Miesto v okolí BN a TN na leto 2016

8. nov 2015100

Ahojte,
hľadáme miesto na svadbu v okolí BN a TN, ideálne nejaký penzión s kapacitou do 60 - 70ľudí a z toho pre 20tich potrebujeme ubytovanie.
Rozmýšľali sme aj o kultúrnom dome a nejakom blízkom penzióne, ale najideálnejšia voľba je na to istom mieste svadba aj ubytovanie pre hostí.

Ďakujem za všetky odpovede.

 • ahoj, my sme mali v penzione dalas v banovciach. je tam aj ubytko a super tam varia 😉 len su dost dopredu obsadeny, my sme rezervovali skoro rok dopredu.

 • @fiorela1988  Dobrý deň, jedna varianta je sála a penzión v blízkosti, ako sama píšete, my máme skúsenosti s krásnymi miestami v blízkosti Trenčína, nachádzajúce sa v prírode, so súkromým a ubytovaním. Lovecký zámok Antonstál (Trenčianska Závada), tento malý zámoček je ukrytý v horách, nenachádza sa tam signál, je tam neskutočný kľud, súkromie a hlavne aj ubytovanie. Ďalším miesto v blízkosti Trenčína je Horský Hotel belušské Slatiny, podobne ako zámoček v Antonstále, ale tu sa nachádza aj signál 🙂
  Ďalším miestom, je novšia budova, Penzión Kingo v Nemšovej.
  A takýchto miest je veľa, záleží ako ďaleko chcete až ísť a čo všetko si želáte mať. Pravdaže vieme, že aj cena rozhoduje 😉 Pokiaľ by ste mali záujem, vieme Vám poskytnúť viac info aj priame kontakty.
  Pekný deň

 • Pozri resort oliwa v trenčianskej teplej, je tam aj ubytovanie

 • Sponzor fóra
 • Ďakujem za tipy, Dallas v BN má malú kapacitu a Oliwa v letných mesiacoch organizuje tábory....@luxdecor  Ďakujem za tipy., musím sa tam ísť niekedy pozrieť.

 • ved v Trencine je vela penzionov, skus si vygooglit, pozri si stranky a budes mat aj lepsi prehlad, skor si vyberies. na nete si vies pozriet aj fotky

 • @masaryba  penzióny sú, ale nie je kapacita akú by sme chceli alebo zas neposkytujú niektorí ubytovanie alebo majú plno....je ťažko zosúladiť....stále ešte hľadáme.

 • Ahoj.. skús ešte Penzión Harmónia v Ostraticiach. Pristavili tam veľkú presklenú terasu, čiže kapacita bude väčšia. Majú tam aj izby pre hostí.

 • Ahoj, skus Penzion Žakovic v Trečianskych Bohuslaviciach. Je to tam veľmi pekne a poskytujú aj ubytovanie.

 • Dobrý večer slečny,

  dovoľujem si Vám predstaviť,

  Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri, alebo i na romantickej terase.

  Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nezabudnuteľnú udalosť.
  Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby.

  Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka:

    Jedáleň s kapacitou do 90 miest
    Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest
    Kaviareň Fatima
    Letná terasa s kapacitou do 150 miest

  A aby som nezabudla, 100 krokov od našich brán sa nachádza príjemný hotel, kde Vám vieme zabezpečiť ubytovanie za zvýhodnenú cenu. 🙂

  Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu!

 • @fiorela1988  Tento týždeň som navštívila kultúrny dom v Banovciach, krajší kulturák som ešte nikdy nevidela, hneď vedla je aj penzión. 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Castel Mierovo
  Dunajská Streda
  “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
  Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
  Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
  Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov