Obrad Bojnice

Ahojte. Mala niektorá z Vás obrad a svadbu v Bojniciach ? Veľmi ma zaujala myšlienka mať obrad na zámku. No obrady robia len vnútri a to sa mi úprimne nepáči. Nemala z Vás niektorá obrad vonku ? Alebo nepoznáte miesto v Bojniciach vhodné na obrad ( krásne prostredie + výhľad na zámok by bol top)
Odpovedať
podla mna sa s nimi da dohodnut, ze by ti spravili obrad aj v tej vonkajsej zahrade. kamoska chcela a mala teda svadbu u nich v tej zlatej sale, no tam ju aj chcela mat
Odpovedať
nadherne by to mohlo byt aj pri vyhliadke alebo este v kupeloch, no to vobec neviem, ci sa tam da nieco take, ako svadobny obrad spravit
Odpovedať
Profilova fotka
Aj kúpeľný Mlyn je veľmi pekné miesto. Nádherný vonkajšok tam majú, len tiež neviem, či tam také niečo robia
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzancela nooo tak tam je to teda velmi krasne. Boli sme tak raz na obed
Odpovedať
@ellinkacnik Toto leto sa tam jedna svadba konala 🙂 teda aspoň som jednej bola svedkom 😄 takže si myslím, že je to stále možné. Treba ich kontaktovať, isto sa s nimi dá dohodnúť, tam sú naozaj krásne svadby. A to prostredie, ach. Ako z rozprávky! Keby som sa mohla vydať ešte raz, tak len kvôli tomuto 😄
Odpovedať
Ahoj, my sme mali svadbu v reštaurácii Meridiana v Bojniciach, obrad bol vonku v ich záhrade, je to krásne miesto. Výhľad na zámok tam síce nie je, ale predtým sme sa fotili pri zámku a všetko vyšlo na jednotku. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?