Poradíte miesto na svadbu pre 100 ľudí v Bratislave a v okolí?

Profilova fotka
Ahojte dievčence, tety, manželky atď....chodím sem brať inšpiráciu a naozaj sa tu dá nájsť veľa vecí, ale mám problém.....Chcela by som svadbu budúci rok 2013 august, september, podla toho, co a kde bude volné, len mám dosť veľa ľudí, tak neviem kam by som ich vopchala. Páčila sa mi reštaurácia West na Kolibe, alebo Castel v Mierove, ostatné moc nepoznám a ani som nemala čas pozerať. Viete mi s tým poradiť? Nič extra drahé, ale zasa na úrovni a pekné. Par ludi bude treba ubytovať, nechcem to riešiť ďaleko od BA. Ubytovanie by malo byť najlepšie na mieste svadby, alebo v blízkom okolí. Obrad chcem na mieste, kde bude oslava. Budem vďačná, za každý dobrý tip :) moc ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som mala svadbu v septembri v Technopole v Petrzalke, maju tam velku kongresovu salu a aj ked sa to nezda na Technopol mozno, bolo to tam nadherne a hostom sa strasne pacilo. (trochu sme to ozivili osvetelnim po boku saly, ktore sme mali navyse, a vyzeralo to tam velmi elegante- ak chces, mozem ti poslat nejake fotky). sala je to myslim az do 150 alebo 200 ludi, ale ak by si to zvazovala, odporucam ozvat sa uz teraz, lebo to tam maju okolo leta nabite. aj financne to bolo super, lacnejsie ako na vela inych miestach v ba co som pozerala a pani pavlovcinova, ktora to ma vsetko na starost je uplne super, ochotna, spolahliva.
Odpovedať
aj RVS Studene http://www.mojasvadba.sk/forum/miesto...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?