Poraďte miesto na svadbu v Prešove a okolí

31. aug 201610

Ahojte, chcela by som radu Od niekoho kto už svadbu mal. Kde ste boli veľmi spokojní? Ide o zahraničnú svadbu tak potrebujem niečo lepšie ako školská halá alebo nejaká reštaurácia... Šariš park, Plaza beach, kaštieľ vo fricovciach, alebo nejaké iné nápady?

Ďakujem Jana

 • Ahoj, teraz som našla tvoj príspevok, v Prešove sme toho obehali veľa, nakoniec toho "normálneho" veľa nezostane. Šariš Park stan,reštaurácia, hotel Dukla, Fričovce, plaza beach, možno PKO, hotel Lineas.

  Fričovce majú krásne okolie, ale nie je to praktické z 2 dôvodov. V jednej miestnosti sa je a parket je v druhej, ja nemám rada rozdelenú svadbu, niekto si povie, super huk oddelený od tých, čo sa chcú len rozprávať, ale podľa mňa máme byť spolu už len z dôvodu, aby všetci videli na manželský tanec, cepcenie atď. Tam sú to fakt 2 miestnosti oddelené takými hrubými dvojitými dverami, ako býva niekedy na zámkoch, šírka klasická asi 90cm a sú dvere a asi o 20 cm ďalšie v jednom múre. A ďalšia nevýhoda, myslím, že záchody sú dole po schodoch, čo sa starším ľuďom páčiť nebude.

  Šariš Park
  Stan - bola som okuzlena a mali sme ho zajednany, potom sme ho zrušili, bolo tam pár známych rôznych na rôznych svadbách....vraj je tam hrozne horúco, ako v skleníku, aj potom, čo sa vytiahnu bočné steny a večer je tam potom zima, okrem toho vraj tam nie moc dobre varia...slová hostí - spokojní neboli
  Reštaurácia
  Môj problém oddelenia. Stoly sú na terase, tancuje sa v reštaurácii, sú tam aspoň okná, ale ja to proste nemám rada + to jedlo.

  PKO
  ani neviem, prečo sme ho vyradili, mne sa to teda veľmi nepáčilo vzhľadom, ale spätne to nie je tak zlé, je to také pekne historické dnu, len na svadbu sa mi to asi nepáčilo proste.

  Hotel Dukla
  Bola som tu na svadbe a boli tu známi na svadbe, zase nedobre varia a to som počula z viacerých zdrojov, ak máš vegetariánov katastrofa ako zas vyprážaný eidam? Inak má to terasku a celkom to tam vyzerá dobre.

  Plaza beach
  Boli sme tam pozrieť a ani neviem prečo sme ju zrušili, takže sme ju zrušili veľmi rýchlo, tak sa mi marí, či tiež nebola na 2 časti rozdelená, možno nie, fakt neviem, bež omrknúť, niečo si tam dajte aby ste ochutnali kuchyňu...

  Hotel Lineas
  Tu sme mali svadbu my. Na začiatok zvonku to fakt vyzerá zle a okolie nič moc. Ale všetko má negatíva, toto nám nakoniec vyšlo najlepšie, dnu krásne, podľa hostí výborne varia a všetko sa im nejak tak páčilo, mali sme veľa kladných ohlasov. Jedlo vám pripravia aj mimo jedálneho lístku, snažia sa vyjsť v ústrety. Dúfam, že som nebola akože príliš kladná, lebo moja svadba....ale snažím sa objektívne.

  Ešte mi napadlo
  Išľa
  Krásne okolie vonku pre prípadné vonkajšie fotenie s hosťami, ktoré vždy vyzerá lepšie ako dnu, aj dnu zrekonštruované, mne sa nepáčilo, že to je čiastočne oddelené, na fcb majú fotky pred rekonštrukciou myslím a je tam niekde aj plánik rozloženia stolov pri nejakom plese, takže vidno, aký je pôdorys.

  Bardejov
  Tu sme boli na svadbe, boli to Prešovčania a sobáš mali v Bardejovskom kostolíku a hostina tiež tam, neviem ako sa to tam volalo, ale mohla by som pripadne zistiť, vela tam toho ale podľa mňa nebude a bolo tam napísané niekde svadby na kľúč, možno to pomôže v hľadaní. Bolo to priestranné, dobre varili, jeden problém, záchody znovu dolu po schodoch a počula som babky, ako vravia, že to je ako do pekla, proste pre starších ľudí je lepšie, keď nemusia chodiť hore, dolu.

  Ale všetko má výhody a nevýhody, takže snáď niečo vyberiete. Krásnu svadbu prajem a keby niečo, neboj sa spýtať 😉

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Máme bohaté skúsenosti s prípravou a zabezpečením kompletnej svadby podľa Vašich predstáv.
  Radi pre Vás pripravíme svadbu na kľúč podľa Vašich želaní. Pod jednou strechou nájdete výbornú kuchyňu, príjemné ubytovanie a krásnu výzdobu.
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov