Poraďte svadobnú sálu v okolí Považskej Bystrice

2. jún 201620

Ahojte žienky. Chcela by som sa s Vami poradiť čo sa týka svadobnej sály pre cca 100 ľudí. Som z okresu Považská Bystrica a chcela by som poradiť so sálou kde ste mali napr. Vy svadbu alebo ešte len budete mať. Taktiež to môže byť aj niaky kultúrny dom nakoľko ja si niak nepotrpím na tie reštiky ako TERNO v PB. A ešte najlepšie ak by som si mohla zabezpečiť aj svoj kuchára s obsluhou nakoľko mám veľmi dobrého známeho. Ďakujem za poradenie 🙂

 • Veľké pekné sály sú v kulturákoch v Plevníku a Rašove. Z Plevníka by som vedela aj fotky poslať. Obsluhu si do obidvoch určite môžeš, resp. skôr musíš zabezpečiť, s varením v Plevníku by bol asi trochu problém, tam je menšia kuchynka, rieši sa to tak, že ti dodajú uvarené jedlo a tu sa len nakladá, v Rašove by mala byť kuchyňa väčšia.

 • V Udiči je dosť veľký KD, potom Gastro služby v PB v priemyselnej zóne, jedáleň SOŠ strojnícka 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
  Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.