Sála 130 ľudí, Nitriansky kraj

14. okt 202020

Ahojte dievčatá, vedeli by ste mi niektorá odporučiť sálu/priestor/miesto v Nitrianskom kraji pre 120-130 hostí (najlepšie pri okrúhlych stoloch) alebo poprípade by ste my vedeli dať tip na svadobný stan, ktorý nezruinuje rozpočet 🙂. Ďakujem

 • @elena_ela_bielikova  takýto veľký počet hostí sa zmestí do PKO Nitra, ale popravde, ja by som si tam svoju svadbu neorganizovala. Potom mi napadá Svadobný stan v Zlatom kľúčiku, tam je naozaj pekne a vedela by som si tam predstaviť svoju svadbu, ale pravdepodobne tomu bude zodpovedať aj cena.

  Inak, moja sestra mala svadbu s podobným počtom hostí a mali ju v reštaurácii Aragosta v Preseľanoch. Nevýhoda je, všetci hostia sa nezmestili do hlavnej sály, takže to bolo také rozčlenené a niektorí boli na terase vonku - tá bola na tú hlavnú terasu napojená a bolo leto, takže to hostia aj oceňovali a aj hostia zvnútra chodili často von, tak sa to tak premiešalo a koniec koncov to ani tak nevadilo 🙂

 • Myslíš, že v tejto situácii sa ti oplatí hľadať a prípadne si aj zajednávať taký veľký priestor, ak nevieme ako to vlastne bude ďalej?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Povedzte si svoje ÁNO v romantickom átriu historického Domu. 🙂
  Radi pre Vás pripravíme svadbu na kľúč podľa Vašich želaní. Pod jednou strechou nájdete výbornú kuchyňu, príjemné ubytovanie a krásnu výzdobu.
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov