Sála - Martin 16.7.2016

2. mar 201640

Dobrý deň, neviete mi poradiť sály v Martine a v okolí, kde by sa zmestilo cca 80 ľudí? Máme predbežne rezervovanú jednu reštauráciu ale radšej by som bola keby to bola veľká sála, niečo ako kultúrny dom. Ďakujem vopred za rady 🙂

• ahoj tiez mame termin 16.7 a sme z vrutok 🙂 skusila si ciernu pani?

• @barborka93  Práveže ani nie, skôr hľadám sálu bez reštaurácie lebo mám ponuku na jedlo a catering ale nemám to kde usporiadať. A vy kde máte svadbu?

• my budeme mať na požiarnej v Mošovciach. Kukni album ledu21, ona má v svadobnom albume foto zo sály 🙂

• my budeme mat svadbu v Stavmarte, ale jedlo mam odtial..takze neviem ako by to bolo ak ty chces vlastne..mozno by som skusila tam alebo este viem,ze celkom chvalia KD na Bystricke, vraj je to tam pekne prerobene a mozes si tam skutočne doniest, co len chces a aj viac ako 80 ludi tam zmestis..treba ist pozriet

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov