Sála na svadbu v Žiline a okolí pre 130 ľudí

10. okt 201390

Ahojte 🙂

Neviete mi poradit peknu a modernu salu v okoli ziliny pre cca 130 ludi? dakujem 🙂

• ak mozem ... stranka svadbavziline a bol som aj v Hoteli Branica, ale neviem, ci je az pre tolko ludi

• @sweety123  Hotel Slovakia by to mal zvládnuť. 🙂

• Hotel Marlene v Oščadnici má v kongrese kapacitu až do 150 osôb, tak skús pozrieť.Ale čaká sa tam na termín, svadby majú rok dopredu obsadené a to aj v piatok aj v sobotu..ale skús..

• Sponzor fóra
  • Hotel Branica vobec neodporucam. My sme tam mali svadbu v tento rok v juni. Majitelia jednoducho nevedia komunikovat. Majitel krical na svokru cez telefon, iba preto ze sa ho chcela nieco nezvycajne spytat. Myslim, ze majitelia gastronimickych zariadeni by mali byt pripraveni i na nezvycajne otazky a vediet komunikovat diplomaticky. Neprisiel nam nikdy podat ruku ked sme jednali s jeho manzelkou o svadobnom menu a pocas svadobnej hostiny nam neprisli ani zagratulovat a podat ruku. Myslim ze majitelia 4 hviezdickoveho hotela by to mali urobit. Poslubovali nam chladiace priestory a vsetko zakusky, tortu alkohol sme mali len v pivnici kde chladno vobec nebolo a torta sa nam zacala topit a posunula sa dopredu, cize ku krajania torty sme sa ani nedostali. Slubili nam okruhle stoly a noc pred svadbou sme prisli pozriet do saly a skoro sme onemeli kazdy stol bol iny a obrusy pokrcene. Vdaka tomu som celu noc pred svadbou vobec nespala.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Hotel Branica vobec neodporucam...Ked mas otazky napis mi do mailu

• Určite odporúčam hotel SLOVAKIA! Ale novú sálu, nie s tými stĺpmi s výhľadom na Aupark.

• @tyaja  vieš mi povedať aspoň orientačne cenu na osobu a čo všetko to zahŕňa? 🙂 Ďakujem.

• @sweety123  my sme mali v Dome kultury v Zavodi - sala pekne zrekonstruovana vratane roznych moznosti nasvietenia, zrekonstruovane a slusne toalety, co sa tyka jedla tak vynikajuce. Akurat komunikacia trocha viazne, hlavne pan kuchar ma svoju hlavu. Ale vari fantasticky.

• @pearl13  aktuálne naozaj neviem, svadbu sme mali pre 4 rokmi. ale určite to tam nieje cenovo prehnané.je to fakt na úrovni.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov