Svadba 120 hosti Viglas?

Pekny vecer, Mate prosim nejake postrehy,skusenosti so svadbou na Viglasskom hrade? kedze je len novo otvoreny,je nesmierne tazke sa dopracovat k akymkolvek referenciam, Vopred dakujem
Odpovedať
Ahoj pokial viem svadby su tam drahe len korkovne je 2ecka na flasu.... inak co sa tyka poctu v pohode maju tam kongresovu salu aj rytiersku salu atd..kaplnka je mala tak ak by si chcela mat sobas tam tolko ludi neviem ci by sa napratalo ale mozno aj hej kedze sa da ist na poschodie...ale odporucam ist tam a pozistovat info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prekrásne miesto pre svadbu a tie najlepšie referencie.. Miesto, kde radi zdobíme:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer,svadba je tam prekrásna dýcha to honosnou atmosférou ale najlepšiu predstavu získate keď si to tam pôjdete osobne pozrieť a informovať sa,dokonca mám dojem ,že teraz majú aj nejaké zľavy môžem Vám to pozrieť.Ak by ste mali záujem o svadobnú výzdobu bude nám potešením ju pre Vás pripraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
Za sobáš v kaplnke 300, korkové za donesie fľaše ako pisala Simča, zákaz nosenia minerálov A vôd (0.5l minerálky cca 1.5 cena) PLATÍS za PRENAJOM TANEČNÉHO parketu podľa M2 !!!!!! Akože toto je podľa mňa škandál. ..atď atď. ..ja budem mat na masarykovom. Síce tam nebudem mať rytier sk brnenie A mŕtve zvieratka vypchate (to ber s humorom, len sa nad tým umsievam) ale krásne prostredie tiež za vyššie ceny než bežné v okoli, no stále v norme....Pekný novomanž. Apartmán v cene, parket prepojený s terasou, detské ihrisko ...jazierko....pekne čisté nové prostredie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?