Svadba 2021 BB a okolie

Ahojte zienky, potrebovala by som poradit ohladom svadby. Chystame ju buduci rok v lete a aktualne hladame miesto. Zaujimaju ma odporucania na svadbu v blizkom okoli BB. Velmi ma oslovila chata Lubetha v Lubietovej ale zial nemaju volny termin 😞 Tak hladam dalej, nieco na tento sposob a prostredie. Nasla som Penzion Čachovo, kde volne terminy maju ale aj nejake negativne recenzie na FB. Ma niekto osobnu skusenost prosim? Alebo odporucenie na miesto svadby vonku, altanok a pod? Chceme malu svadbu cca 40 ludi (ubytovanie nepotrebuju vsetci su z bb), ziadana bujara zabava do rana ani tradicie ala starejsi a podobne, iba obrad, jedlo, posedenie s priatelmi a rodinou...Za kazdu radu budem vdacna
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my budeme mať svadbu v Tri duby golf resort na Sliači. Pozerali sme okrem toho čo píšeš ešte Hotel Gala v Hronseku, ktorý má pekné obrady pri jazierku. Priamo v BB som nenašla nič čo by mi sedelo... Fuggerov dvor nemá vhodné vonkajšie priestory aj keď je v prírode. Nedávno som videla krásnu svadbu vo Vodnom mlyne Hronsek. V Čachove som bola ako hosť, pekne pripravená miestnosť, zabezpečili jednoduchú, ale peknú výzdobu podľa predstáv nevesty, samozrejme privítanie novomanželov od (asi) prevádzkara, jedlo bolo dobré. Novomanželia tam aj prespali, všetko si veľmi pochvaľovali. Navyše cenovo veľmi priaznivé. Dosť záleží od vkusu... ale pekné vonkajšie priestory v BB sú dosť problém 😞
Odpovedať
Profilova fotka
Ak hľadáš aj ďalej od BB, ešte by mohol byť Masarykov dvor vo Vígľaši alebo Vígľašský zámok
Odpovedať
@nikiki29 dakujem 🙂 Vyhrava zatial to Cachovo, zarezervovali sme termin a pojdeme na obhliadku aj cenovo to vyzera dobre. Najst priestory na svadbu von je naozaj tazke v BB 😞 Snad budeme spokojni.
Odpovedať
My budeme mať svadbu v Gril reštaurácia Suchý vrch
Odpovedať
My sme mali v Španej doline. Aj Šachtičky asi nie sú zlé.
Odpovedať
@veva24 My sme mali teraz 8.8 a poviem Vám, lepšie som si vybrať nemohla 🙂 Obrad sme mali von na tej lúke, bolo to ako z rozprávky 🙂
Odpovedať
@kikus101 Môžem sa opýtať co vsetko obnasa zariadenie obradu mimo radnice? Co vsetko ste museli obehat, kolko Vas vysli poplatky a hlavne ci to mam riesit uz teraz, rok dopredu?
Odpovedať
@kikus101 to som rada 🙂 my budeme mať druhý pokus keďže kvôli korone sme svadbu museli presunúť. Môžem sa opýtať, ako sa ti podarilo vybaviť obrad tam? Nám na matrike nechceli povoliť, vraj robia len 1 za deň obrad vonku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?