Svadba medzi Bratislavou a Novými Zámkami

Profilova fotka
Ako vidim, najviac diskusii prebieha prave na vyber miesta pre svadbu. Ja pochadzam z Bratislavy, kde mam celu rodinu a moj nastavajuci z Velkych Loviec (dedinka pri Novych Zamkoch), a preto sa neviem rozhodnut, kde by mala svadba byt. Moja aj jeho rodina je pomerne velka a nechcem nikoho urazit, preto som rozmyslala nad alternativou najst nieco medzi tymito dvomi bodmi.... Na svadbe budeme mat cca 60 ludi, takze musim hladat nieco dostatocne velke a samozrejme aby bol v blizkosti tejto saly, restauracie nejaky pekny katolicky kostol, lebo ja chcem svadbu jedine v kostole. Viete mi poradit nejaky dobry podnik v Nz, Ba alebo na trase medzi nimi? Samozrejme za primeranu cenu, kazdy cent sa rata :)
Odpovedať
@kurucka93 čo takto Chateau Béla? Majú aj kostolík priamo v areáli kaštiela. Neviem aký máš rozpočet, ale toto miesto by podľa mňa spĺňalo tvoje podmienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kurucka93 osobne som zastanca konania sa svadby u jedneho zo snubencov (koli ubytku) :) a co tak kastiel palarikovo?
Odpovedať
Profilova fotka
obidve su carovne miesta, a naozaj maju krasnu romanticku atmosferu, len neviem ci by to nebolo moc drahe, neviete pribliznu cenu prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
@kurucka93 suhlasim s @majusqa77 , my sme na tom boli podobne... ja som z BB s moravskymi korenmi a velkou castou rodiny z Ostravy a manzel z NZ (on zase ma madarske korene a mensi pocet pozvanych hosti bol z Madarska, ale dost hosti mal z Nitry aj) Vopred som vedela, ze nechcem svadbu na "polceste".. svadba bola po zvazeni pre a proti v BB, nakolko kadernicku ale predovsetkym vyhodnejsiu cenu ubytka sme vedeli zabezpecit v BB (Studentsky domov pri Prav. fakulte, kt. je aj urovnou "inde" ako bezny intrak), co bolo rozhodujuce, a taktiez malym dovodom pre BB bolo aj, ze vacsina mojich najkamaratiek ma male deti a rodiny, cize by asi napokon neprisli.. ostatne ceny za restauracie a pod. vychadzali podobne... kedze medzi cenami v BA a NZ (Lelke Lovce) v restauraciach moze byt rozdiel, mozno by som zvazovala aj toto... co sa priestorov tyka, kedze nie som z NZ, v tomto pomoct velmi neviem... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vsetkym za typy, to Palarikovo ma naozaj velmi ocarilo, a je to doslova par minut od Nz, dakujem :) Urcite sa chcem este poobzerat ale ten kastiel je naozaj krasny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, kedze ste z Velkych Loviec, hned medzi Lovcami a Radavou je Penzion Lagan. Tuto zimu rekonstruovali spolocenske priestory a je to tam velmi pekne. Ak budete mat svadbu v lete, byvaju tam aj krasne svadby vonku. Ja som tam par x robila na svadbe vyzdobu a viem, ze si ludia pochvalovali aj priestory a aj servis. Pripajam par foto pre predstavu. Svadba tam nie je draha, mozete si priniest vlastne zakusky aj tvrdy alkohol. Pokial viem, vychadza to priblizne 50 EUR na osobu, cena je za slavnostny obed, veceru alebo svedsky ( oblubena byva grilovacka), polnocnu kapustnicu, nealko, noclah a este aj ranajky na druhy den. Samozrejme, zalezi od konkretneho menu a pozadovanych sluzieb.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?