Svadba v Gazdovskom dvore v Trenčíne

Profilova fotka
Ahojte nevestičky máte niekto z Vás svadbu v gazdovskom dvore v TN? aké máte skúsenosti?
Odpovedať
Ja som bola 2 x na svadbe, raz tak 60 ľudí, a druhý krát asi 90. Bolo to vždy super, môžem len doporučiť - kuchyňa veľmi dobrá a prostredie tak isto. Osobne sa mi veľmi páčila výzdoba, pekná miestnosť a dobré je to, že sa dovnútra zmestí okolo 100 ľudí, takže sa nemusíš báť, či bude vonku pekné alebo zlé počasie. Je tam inak aj terasa. Personál - ochotné a milé devy, starali sa celú noc. Takže môj osobný názor je pozitívny.
Odpovedať
Profilova fotka
dík za názor... pýtam sa bo som sa dozvedela, že vraj niektorý ľudia neboli spokojný a že si treba dávať pozor na všetko bo vraj ťa ošklbú o všetko čo sa len dá tak preto sa pýtam na vaše skúsenosti...
Odpovedať
@lasenka3000 Nič také som tam nezažila, ani nepočula, len pozitíva a je to moja osobná skúsenosť, takže nerada by som rozvíjala nejaké ohováračky v štýle jedna pani povedala. Ak sa tam chystáš mať svadbu, určite si urobíš svoj názor a môžeš nás potom informovať.
Odpovedať
My sme mali svadbu minulý rok a všetko dopadlo super! Lasenka3000, ak tam plánuješ svadbu a budeš všetko zabezpečovať s prevádzkarkou, nemusíš sa obávať, máme tiež dobrú skúsenosť a odporúčame! Zlé jazyky sa nájdu vždy, niekedy škodia zámerne, ale my sme boli veľmi spokojní a pani prevádzkarke sme boli veľmi vďační za prístup ochotu a za to, ako to celé dopadlo. Takže držím palce a daj vedieť, ako to dopadlo Tebe.
Odpovedať
Moja sestra tam mala svadbu minulý rok. Ja mám už zajednaný termín na budúci rok. Kvalita služieb svedčí o tom, že majú na rok dopredu vypredané, či už svadby, promócie alebo rodinné oslavy. Jedlo je vynikajúce. Ľudia, ktorím sa tam nepáčilo možno boli na dennom menu, čo sa však nedá porovnať s objednávkami. Ja odporúčam. Teraz už majú terasu aj zastrešenú.Takže sa dá využiť aj keď poprchá x-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte baby, tiež plánujeme svadbu a chcela by som sa spýtať, či mala niektorá v gazdovskom dvore aj 80 ľudí a či tam bolo dostatok tanečného priestoru. A ešte by ma zaujímalo aké ste mali menu a koľko vás to vyšlo na osobu plus sála, lebo aboslútne nemám predstavu. Ďakujem krásne :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?