Svadba v hoteli Alexandra v Púchove

17. jún 201530

Ahojte, plánujeme svadbu v hoteli Alexandra v Púchove, je to tam krásne, čo sme sa boli pozrieť a obhliadnuť, ale už od viacerých ľudí som počula zlé recenzie na jedlo. Vedel by mi niekto poradiť, či je to pravda alebo nie? Je to hotel, takže cena je vyššia a nerada by som bola sklamaná z občerstvenia. Ďakujem za vaše odporúčania, rady.

 • Aj ja som bohužial počula veľmi zlé ohlasy ohladom kuchyne, a tak všeobecne, je to síce 4* hotel ale to bohužial nič neznamená. neskusiš radšej chateau mignon v dubnici?

 • Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri, alebo i na romantickej terase.

  Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nazabudnuteľnú udalosť.
  Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby.

  Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka:

  Jedáleň s kapacitou do 90 miest
  Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest
  Kaviareň Fatima
  Letná terasa s kapacitou do 150 miest

  Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu!

  Svadby v našom zariadení pripravujeme každému klientovi podla individuálnych požiadavok čiastočne alebo kompletne od A po Z. Vaša svadba aj so skromnejším rozpočtom môže byť nádherná a nezabudnuteľná, stačí si len vopred určiť priority a stanoviť cenový rozpočet.
  Pripravíme pre Vás nezabudnuteľnú rozprávkovú svadbu, teraz už aj s možnosťou civilného obradu v našich priestoroch. Povedzte si svoje ÁNO na letnej terase priamo pod Trenčianskym hradom s prekrásnym výhľadom na mesto Trenčín.

 • Ahoj, ja tiez som nepocula nic dobre.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov