Svadba v Hoteli Centrum 2013 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim kocky =) Rada by som znova otvorila diskusiu ohladom skusenostiach v Hoteli Centrum v Kosiciach. Vsimla som si ze tu bola otvorena jedna takato diskusia v roku 2009, ale potrebujeme aktualne informacie. Ak ste tam mali svadbu, alebo ste tam boli na svadbe, prosim aby ste napisali ake ste s tym mali skusenosti. Vopred dakujem za vase prispevky =) S pozdravom, Jana
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@zsmg rezervuj cim skor a aktualna cena je 36€ na osobu...my tam mame svadbu teraz v auguste...apartman je v cene+potahy na stolicky
Odpovedať
@diabliq6666 Myslis stravna jednotka je 36 eur? Urcite?
Odpovedať
Profilova fotka
@evelainka sekla som sa....33€ na osobu...tak mame podpisanu zmluvu
Odpovedať
@diabliq6666 ano, preto som sa pytala, ci si sa nepomylila, lebo aj ja mam v zmluve 33 eur :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evelainka to uz je materska demencia😀
Odpovedať
@diabliq6666 - tiez mam predbezne rezervovanu salu Darwin. Dnes ideme ochutnat jedlo. Vyzdobu cez koho riesite?
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika_nika my sme este jedlo neriesili,kedze termin je az v lete...vyzdobu nam robi znama,kedze my mozme az po 11.00,kedze my mame restiku rezervovanu na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika_nika aka bola ochutnavka?...ako vlastne prebiehala a kedy mas svadbu?
Odpovedať
@diabliq6666 Ahoj, takze ja az buduci rok :D ... ale ja vsetko rada planujem s velmi velkym odstupom :D ... no napisala som manazerovi, ze by som chcela ochutna 3 jedla - argentinsky kuraci steak, bravcova panenka balena v slaninovom kabatiku a duo medailonky z kuraciny a bravcovej panenky + prilohy - pecene zemiaky, anglicka zelenina a ryza ... doniesli na 3 plne poricie ... my sme boli piati a nachystali na osobnitne tanieriky a pribor pre kazdeho ... ochutnali sme zo vsetkeho ... vsetko bolo VYBORNE :) ... a vybrali sme duo meailonky s 1/2 pecenymi zemiakmi a 1/2 anglicka zelenina ... aj dost velka poricia .. ludia hladni urcite nebudu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika_nika asi aj my pojdeme,hlavne kvoli detom...vobec zatial netusime co sa bude jest
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika_nika a kolko ste platili za ochutnavku?....aj svadobne menu ste pozerali?
Odpovedať
Čaute baby premýšľame aj my dosť vážne nad centrumom budeme mať cca120 hostí už sme sa aj boli pýtať, menu majú skvelé a je toho aj dosť veľa my máme aktuálnu cenu 34 eur na rok 2019 rezervujeme trocha dopredu aby potom nebol veľký zhon. Máte niekto foto zo sály Nobel? Pozdáva sa nám najviac lebo sa tam zmestia aj švédske stoly .....plus aj ja by som rada vedela koľko stojí ochutnávka svadobnej menu . V hoteli som sa nato zabudla opýtať
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zsmg ahoj my sme mali svadbu v hoteli centrum len neviem ako sa volala sala...ktora je ta nobel? ochutnavka neviem kolko stoji lebo my sme ju nemali ale mali sme 140 ludi a ludia boli spokojny a jedlo si chvalili
Odpovedať
anik226, http://www.panoramy-hotelcentrum.pano... toto je sála Nobel, to je tá na prízemí, aké ste mali stoly nám povedali že môžeme mať len okrúhle a veľmi som chcela hranaté ale z viacerých zariadení mi už písali že a to nedá takže neviem asi príliš veľa ľudí :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Pekný večer prajem žienky :) chcela by som sa informovať koľko Vás vyšla svadba v Hotel Centrum ? hlavne by ma zaujímalo koľko stál prenájom sály,jedlo,ale aj ubytovanie kedže by som chcela hostí aj ubytovať. Ak ste dávali aj zálohu,tak ste podpisovali aj zmluvu? v akej hodnote bola záloha? vopred ďakujem za všetky skúsenosti :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?